Veľká noc vo vode? Zájdite do trnavského aquaparku

Namiesto sácania dievčat do studeného potoka, môžete spoločne ponoriť svoje telá do bubliniek teplej vody v nerezových bazénoch. Trnavský Relax Aqua & SPA je otvorený aj počas sviatkov, ak ste si tam zatiaľ nenašli cestu, Veľká noc je ten správny čas.

Nový Aquapark ponúka vodný svet so štyrmi bazénmi, dvoma vnútornými tobogánmi a vodným Bio Fit barom. Bazény sú napustené teplou krištáľovo čistou vodou (28-38°C) spod svahov Malých Karpát a návštevníci si v nich okrem plávania užívajú atrakcie a podvodné masáže na perličkových ležadlách, laviciach či v prúde masážnych trysiek alebo chŕličov vody.

Aj vďaka nim to bude v Relax Aqua & SPA celom iná veľkonočná oblievačka – bez stresu a plná zábavy.

Ako v inej ríši sa ocitnete, keď vstúpite do zóny Wellness & SPA. Nádherné prostredie vytvorené z dreva a kameňa vo vás vyvolá pocit, že sa nachádzate v lone voňavej prírody.

Na milovníkov saunovania čaká osem saún. Dve z nich – lesná a horúca s krbom, sa nachádzajú vonku v zimnej záhrade. Svojimi liečivými inhalačnými účinkami vynikajú bylinková, eucalyptová a lesná sauna, ako aj soľná baňa, kde neodoláte pomasírovaniu tela morskou soľou.

A keďže k Veľkej noci patrí aj dobré jedlo, hlad môžete zahnať v reštaurácii s poctivou domácou kuchyňou – cestovinami, palacinkami, čerstvými šalátmi či detským menu s prekvapením.

Každý deň cez Veľkú noc a prázdniny bude Relax Aqua & SPA otvorený ako obyčajne od 9.00 do 22.00 h.

Príďte a zažite nekonečný relax a more zábavy!

relax_aqua_12kt_T10 RelaxAquaSpa_02 RelaxAquaSpa_03 RelaxAquaSpa_04

(Reklamný článok)