zpiestan.sk

Ako inzerovať

Cieľom portálu zpiestan.sk je vytvárať kvalitnú internetovú žurnalistiku. Vznikol nato, aby prehľadnou a zrozumiteľnou formou informoval o dianí v Piešťanoch a okolí. Správy, ktoré tu nájdete, sú aktuálne, vecné, spoľahlivé a majú maximálnu možnú mieru objektivity.

Cieľovou skupinou tohto portálu sú čitatelia žijúci alebo pracujúci v piešťanskom regióne. Inzerenti môžu vďaka tomu komunikovať svoje reklamné posolstvo geograficky presne vymedzenej skupine zákazníkov.

Poskytujeme niekoľko druhov reklamných bannerov a široký priestor na PR články. Na mieru pripravené texty, ktoré vyrozprávajú príbeh produktov a služieb, sú v kombinácii s reklamnými plochami v článkoch alebo na hlavnej stránke jednou z najefektívnejších foriem inzercie.

Pridanou hodnotou je poskytovanie fotografických služieb a poradenstvo v oblasti marketingu na sociálnych sieťach.


Cenník bannerovej reklamy si môžete stiahnuť  vo formáte PDF. Počas letných prázdnin zaplatíte za bannerovú reklamu iba polovicu uvedených cien. 


V roku 2016 navštívilo portál zpiestan.sk 209-tisíc používateľov a zaznamenal 919-tisíc zobrazení. Aktuálne má na Facebooku 6 000 fanúšikov. Prehľad návštevnosti zo služby Google Analytics za rok 2016 nájdete na tejto adrese.

Inzerciou na portáli zpiestan.sk podporíte jeho existenciu.

mockup_5

Kontakt

Redakcia portálu zpiestan.sk
Mateja Bela 4667/21
921 01 Piešťany

0902 106 781

X