V aquaparku bude horúco! Vstup do wellness iba pre dámy

Výnimočný relax pre ženské telo, dušu a pleť v podobe bohatého wellness, skrášľovania a saunového sveta ponúka trnavský aquapark v pondelok 4. apríla večer. Manželov a priateľov nechajte doma, vstup je iba pre dámy!

„Bolo fantasticky, prídeme aj nabudúce,“ reagovali účastníčky prvej Ladies Night prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Aquapark RELAX AQUA & SPA zorganizoval dámsky večierok poprvýkrát pri príležitosti Medzinárodného dňa žien a vďaka obrovskému úspechu sa ho môžete zúčastniť každý prvý pondelok v mesiaci.

Každá dáma, ktorá si dopraje túto originálnu formu rozmaznávania, sa môže tešiť na prípitok, ovocné občerstvenie, skrášľovacie procedúry a saunové ceremoniály. Starostlivosť o vašu pleť zabezpečí vizážistka z Mary Kay, ktorá ošetrí vašu pleť kvalitnými maskami a pílingami tváre, rozjasňujúcimi aj nočnými sérami.

Počas Ladies Night si môžete dopriať pohodu a „babskú“ debatu v bublinkách vnútornej či vonkajšej vírivky s teplou vodou, zregenerovať sa v 8 rôznych voňavých saunách, zaplávať si v bazénoch s krištáľovo čistou vodou alebo si dopriať skvelú relaxačnú či thajskú masáž. Pri ceremónii skúseného saunéra s brezovými metličkami vám bude zaručene horúco!

Najbližšie bude RELAX AQUA & SPA otvorený iba pre dámy 4. apríla od 18.00 h, potom vždy v prvý pondelok v mesiaci.

ladies night

(Reklamný článok)