Užite si zbytok leta: Zľavy v Relax Aqua & Spa pokračujú

Dlhodobá predpoveď počasia hovorí o slnečnom a príjemne teplom počasí až do posledného prázdninového víkendu. Trnavský aquapark preto predĺžil akciu na celodenné vstupy až do konca prázdnin, teda do nedele 2. septembra.

Znamená to, že rodiny si môžu užívať vodný svet celý deň za cenu trojhodinového lístka, jednotlivci za cenu štvorhodinového.

„Chceme, aby si návštevníci užili letné dovolenkové chvíle do sýtosti až do posledného dňa prázdnin,“ povedala riaditeľka Relax Aqua & Spa Daniela Gloss.

Vstup pre jedného dospelého a dieťa tak namiesto 24 eur stojí iba 17 eur. Dospelý s dvoma deťmi zaplatí namiesto 34 eur len 22 eur. Dvaja dospelí a jedno dieťa namiesto 42 eur len 25 eur. Vstup pre rodiny s dvoma dospelými a dvoma deťmi stojí 30 eur (predtým 48 eur).

Deti do výšky jedného metra majú pritom vstup zdarma.

Ak sa vyberie do Relax Aqua & Spa iba jednotlivec, nebude platiť za celodenný vstup 20 eur, ale iba 15 eur.

Pre všetkých, teda aj pre študentov, deti, seniorov a ZŤP, pripravilo vedenie aquaparku aj letný bonus. Na všetky trojhodinové vstupy platí 20-percentná zľava a na dvojhodinové vstupy 10-percentná zľava.

Návštevníci trnavského aquaparku sa môžu počas leta kúpať v bazénoch s teplotou vody 29 až 36 stupňov.

K dispozícii sú aj detské bazény pre najmenších, plavecké dráhy, vodné atrakcie, hracie prvky a pripravený pestrý animačný program.

Samozrejmosťou je rozmanitá ponuka občerstvenia v bufetoch i reštaurácii. Viac sa dozviete na relaxspacenter.sk alebo na tejto facebookovej stránke.

(Reklamný článok)