Hľadáte osvieženie? RELAX AQUA & SPA predĺžil mimoriadne zľavy

Moderné kúpalisko s pestrou ponukou sprievodných služieb v Piešťanoch chýba najmä počas letných horúčav, ktoré v týchto dňoch zasiahli Slovensko. Obyvatelia kúpeľného mesta to majú našťastie blízko do trnavského aquparku, v ktorom teraz ušetria jednotlivci i rodiny s deťmi. RELAX AQUA & SPA totiž predĺžil mimoriadne zľavy.

RELAX AQUA & SPA je miestom, kde môžete komfortne oddychovať i zažiť množstvo zábavy. Vonkajšie kúpalisko s nerezovými vyhrievanými bazénmi (28 až 36°C) a atrakciami je prepojené s vnútornou oddychovou zónou.

V prípade nepriaznivého počasia sa môžu návštevníci presunúť pod strechu s bazénmi s teplou vodou a perličkovým ležadlami, divokou riekou, vírivkami, vodným barom, reštauráciou a tobogánmi.

Podľa dlhodobej predpovede by však malo v najbližších týždňoch v našom regióne prevládať slnečné a veľmi teplé počasie, a preto RELAX AQUA & SPA predĺžil mimoriadnu akciu až do 16. augusta.

Rodiny s deťmi majú celý deň v trnavskom aquaparku za cenu trojhodinového vstupu. Dvaja dospelí a jedno dieťa ušetria až 17 eur, dvaja dospelí a dve deti ešte o jedno euro viac.

Na svoje si prídu aj jednotlivci, ktorí môžu v RELAX AQUA & SPA oddychovať celý deň za cenu štvorhodinového vstupu.

V prípade, že zatúžite po kvalitnom saunovaní, stačí prejsť cez turniket Wellness & Spa, doplatok uhradíte pri odchode.

RELAX AQUA & SPA nájdete na Rybníkovej ulici 16 v Trnave. Otvorené je denne od 9.00 do 21.00 h.

(Reklamný článok)