Trnavský aquapark otvára letnú sezónu na kúpalisku, deti majú zľavu

Prvý júnový víkend v Relax Aqua & Spa sa ponesie v námorníckej atmosfére. Trnavský akvapark tak oslávi Medzinárodný deň detí, pre ktoré pripravil množstvo prekvapení. Po zimnej prestávke sa pre návštevníkov otvorí vonkajší areál s množstvom vodných atrakcií.

Malí námorníci sa môžu zúčastniť šantenia na Titanicu (6 m vysoký nafukovací Titanic so šmykľavkami), zažiť adrenalín a zábavu pri aquazorbingu (chôdza po vode vo veľkej guli) alebo pri laser game (hra s laserovými zbraňami). S deťmi sa bude zabávať aj maskot Slonica a animátorky, dospelí si môžu zacvičiť aqua gym.

To všetko počas prvého júnového víkendu, kedy Relax Aqua & Spa oslavuje Medzinárodný deň detí. Aj preto majú 2. a 3. júna všetky deti 50 % zľavu na vstupné a deti do výšky 1 m dostanú vstup zdarma.

Počas prvého júnového víkendu si návštevníci trnavského aquaparku môžu prvýkrát v tomto roku zaplávať vo vonkajšej časti. V antikorových bazénoch bude voda vyhriata na viac než 28 stupňov. Počasie má byť podľa predpovede príjemné.

Letné kúpalisko ponúka veľký nerezový bazén so 4 plaveckými dráhami, plávajúcimi leknami, lezeckou stenou, lanovou dráhou, basketbalovým košom, vodnou hojdačkou, perličkovými ležadlami, vodným barom, masážnymi tryskami, fontánou. Súčasťou areálu sú aj dva detské bazéniky so šmykľávkami, fontánkami a dva tobogány. Nechýba ani letný bufet, lehátka, tulivaky a slnečníky.

Program na 2. a 3. júna 2018

9:00 – Námornícke uvítanie
10:30 – Aquagym
11:00 – Minidisco
11:30 – Súťaž pre deti
13:00 – Aquagym
13:30 – Súťaž pre dospelých
14:00 – 15:00 – Tvorivé dielne (vymaľovávanie námorníckych čiapok)
15:30 – Minidisco
16:00 – Súťaž pre deti
16:30 – Aquagym
17:00 – 18:00 – Tvorivé dielne pre deti

Rozdávanie papierových námorníckych čiapok bude počas celého dňa pri príchode.

(Reklamný článok)