Trnavský akvapark spája veľkonočné zvyky so zábavou v bazénoch

Hľadanie veľkonočných vajíčok, súťaž o najkrajšiu kraslicu a sviatočné gastronomické špeciality. To sú iba niektoré z lákadiel, pre ktoré sa oplatí zájsť do Relax Aqua & Spa. Milovníkov aktívneho oddychu potešia aj nerezové bazény, kryštálovo čistá voda, vnútorné tobogány, divoká rieka či vodná hojdačka.

Namiesto sácania dievčat do studeného potoka, môžete počas Veľkej noci spoločne ponoriť svoje telá do bubliniek príjemne teplej vody vo vodnom svete Aqua. Trnavský akvapark pripravil na sviatočné dni množstvo prekvapení, ktoré potešia malých i veľkých.

Od piatka 23. marca prebieha súťaž o najkrajšiu kraslicu, ktorej vyhodnotenie je naplánované na 3. apríla. Kreatívni návštevníci, hlavne deti, ktoré popri šantení v bazénoch vyzdobia pripravené výdušky, môžu vyhrať trojhodinový rodinný aqua vstup (2+2), trojhodinový aqua vstup (1+1) alebo rodinné palacinky.

Už v sobotu 31. marca a v nedeľu 1. apríla (vždy o 11.00 h a 15.00 h) sa v priestoroch akvaparku uskutoční zábavné hľadanie veľkonočných vajíčok. Akcia je určená pre zvedavé deti, ktoré dokážu odhaliť aj tie najtajnejšie skrýše.

Počas celých Veľkonočných prázdnin (od 29. 3. do 3. 4.) bude reštaurácia v Relax Aqua & Spa ponúkať domáce veľkonočné gastronomické špeciality, ako tradičná veľkonočná baba, králičie ragú s koreňovou zeleninou a maslovými haluškami, mäsová roláda obalená v slaninke s vajcom, zemiaková kaša, varená šunka, horčica, chren.

Prajeme Vám pohodovú Veľkú noc a dobrú chuť v Relax Aqua & Spa!

Cez Veľkú noc máme každý deň otvorené od 9:00 do 21:00 hodiny.

(Reklamný článok)