Swingová tančiareň opäť v Piešťanskom pivovare už túto sobotu

Po úspešnej letnej tančiarni zavíta B-Swing druhýkrát do Piešťan. Nachystajte si svoje tanečné topánky a dobrú náladu.

V sobotu 12. marca sa Piešťanský pivovar prenesie do čias gentlemanov a dám. Na elegantnom večierku budú znieť melódie 20. až 40. rokov minulého storočia. O špeciálne swingové výbery sa postarajú B-Swing lektori.

Skutočné tanečné lahôdky zo svojho rukáva na obleku vytiahne zahraničný hosť z Čiech, DJ Max W. Chýbať nebude ani živá kapela, roztancujú vás Tea Garden.

Lektori Janči & Stell otvoria swingový večer tanečným workshopom tradičného swingové tanca Charleston.

B-SWING
Projekt B-Swing tvorí pätica nadšencov swingu. V rámci tanečných kurzov lektori vyučujú Solo Charleston, Lindy Hop a Boogie-Woogie. B-Swing sa snaží vytvárať komunitu priaznivcov swingovej hudby, módy a tanca. V Bratislave, kde pôsobí, pravidelne poriada swingové tančiarne v štýlových kaviarňach či pod holým nebom.
www.b-swing.sk

TEA GARDEN (SK)
Zoskupenie mladých hudobníkov na čele so šarmantnou speváčkou Barborou predstaví tradičné swingové melódie a prinesie nádych rozmarných tančiarní s veselou náladou.

MAX W. (CZ)
DJ s nezameniteľným rukopisom vystupuje v najväčších českých kluboch a najväčších českých festivaloch. Jeho DJské sety sú spojením tradičného swingu a modernej tanečnej hudby. Predstavil sa na jednom pódiu s Parov Stelar Band či Caravan Palace.
www.facebook.com/maxw.electroswing

FOTOKÚTIK | DRESSCODE
Pre 20. až 50. roky bola príznačná elegancia. Šaty, klobúky, rukavičky, pánske obleky a motýliky.
Vyberte zo šatníka svoj najlepší dobový kúsok! Na mieste bude i špeciálny swingový fotokútik, ktorý zabezpečí Fotoateliér Tretí zľava. Fotku si môžet dať na mieste vytlačiť a odniesť si tak milú spomienku.

Zažite s nami atmosféru, kedy krásne dámy tancovali po boku šviháckych pánov a zábava nepoznala hraníc.

Vstup: 5 eur

(Reklamný článok) Foto: Peter Ferencz