Príďte sa inšpirovať! Hotelová akadémia pozýva na Gastro Vianoce

Obľúbené podujatie pre odbornú aj širokú verejnosť sa uskutoční 10. a 11. decembra 2019. Jeho súčasťou bude aj Deň otvorených dverí.

Gastro Vianoce 2019 sú prezentáciou najkrajších sviatkov v roku v podaní žiakov Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera. Návštevníci majú aj tentoraz šancu pozrieť si slávnostné tabule na tému Vianoce a Silvester, praktické zručnosti a tvorivé dielne – zdobenie toriet, medovníkov, výrobu čokoládových praliniek, maľovanie čokoládou, carving fruit, prácu s karamelom a rôzne iné gastronomické zručnosti. Tie sú pre mnohých každoročnou inšpiráciou Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera totiž predstavuje najnovšie trendy v tejto oblasti.

Súčasťou podujatia sú aj vianočné trhy a rôzny odbytové strediská – cukrárne, kaviarne, vináreň, cocktail bar, slovenská, talianska, rakúska, či medzinárodná reštaurácia. V neposlednom rade budú žiaci prezentovať svoje cukrárske výrobky a výrobky studenej kuchyne.

Gastro Vianoce sa uskutočnia v utorok 10. decembra od 13.00 do 19.00 h a v stredu 11. decembra od 9.00 do 18.00 h v priestoroch Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera na Stromovej ulici v Piešťanoch.

(Reklamný článok)