Hotelová akadémia pozýva na GASTRO VIANOCE 2022

Inšpiratívne vianočné stolovanie, čokoládový obraz, vynikajúca vianočná zmrzlina, kávové špeciality, voňavé medovníčky, vlastný hotelácky med, nádherné candy bary, pôsobivé vianočné dekorácie, ale aj slovenská a medzinárodná kuchyňa. To je iba časť toho, čo budú prezentovať verejnosti počas už tradičného podujatia GASTRO VIANOCE 2022 v priestoroch školy študenti a pedagógovia Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch.

Návštevníci budú môcť ochutnať jemné francúzske palacinky a dezerty, úžasné dezerty v cukrárňach, talianske a bavorské špeciality, užiť si skvelý čajový rituál, vychutnať miešané nápoje či prežiť mnohé iné gastronomické zážitky.

Okrem prezentácie ukážok zručností hotelákov získajú žiaci základnej školy a záujemcovia aj komplexné informácie o štúdiu na Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. GASTRO VIANOCE 2022 sú zároveň aj Dňami otvorených dverí.

Podľa riaditeľa školy Ladislava Blaškoviča sú GASTRO VIANOCE 2022 po dvojročnej vynútenej prestávke určené odbornej a širokej verejnosti. Sú vianočnou inšpiráciou, miestom stretnutí stoviek ľudí, ktorí načerpávajú vianočnú gastronomickú atmosféru. Škola sa teší na stretnutia s absolventami,s priateľmi školy, s rodičmi a budúcimi žiakmi. Príprava podujatia je niekoľkomesačná a študenti školy k nej pristupujú veľmi zodpovedne, preto sa veľmi tešíme na návštevu všetkých hostí.

Podujatie Gastro Vianoce poskytujú možnosť zastaviť sa v predvianočnom zhone, vnímať sviatočnú atmosféru či získať inšpiráciu pre váš štedrovečerný stôl. Pre našich študentov je to neopakovateľná príležitosť prezentovať verejnosti svoje odborné vedomosti a zručnosti, ponúknuť všetkým pestrý výber jedál a nápojov v gastronomických strediskách.

Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany pripravuje tiež zaujímavé prekvapenie, ktoré bude prezentovať priamo počas podujatia GASTRO VIANOCE 2022.

Prijmite preto naše srdečné pozvanie na podujatie plné krásy, harmónie, vôní a chutí dobrého jedla a vynikajúcich nápojov. Prežite slávnostnú predvianočnú atmosféru so svojimi priateľmi. Podujatie, ktoré s nadšením a profesionalitou pre vás pripravili študenti a pedagógovia Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. Veríme, že prežijete radostné, inšpiratívne a neopakovateľné chvíle predvianočnej pohody.

GASTRO VIANOCE 2022 budú prístupné verejnosti v utorok 6. decembra od 13.00 hod. do 19.00 hod. a v stredu 7. decembra 2022 od 09.00 hod. do 18.00 hod.

Príďte s nami prežiť gastronomické čaro Vianoc!