Novinka pre kávičkárov, freshco. prináša to najlepšie z európskych pražiarní

Milovníci kávy môžu tento týždeň v známej piešťanskej uličke zažiť chuť ako v obľúbenej berlínskej pražiarni Five Elephant. Jej majitelia sú posadnutí kvalitou a do freshco. poslali svoju najlepšiu Colombiu.

Svetlé praženie zaručuje ovocnú chuť, peknú aciditu a lahodnú vôňu. Práve taká je káva od Five Elephant. Malá pražiareň, ktorú nájdete v srdci nemeckej metropole, je jednou z tých, za ktorými sa oplatí cestovať. Teraz však už do berlínskej štvrte Mitte, kde Five Elephant sídli, chodiť nemusíte. Ich najlepšiu výberovú kávu si môžete vychutnať aj v centre Piešťan.


Kávu je možné kúpiť si domov alebo do firmy cez freshco.sk.


Kris a Darcy z Five Elephant navštívili Kolumbiu, kde hľadali najlepšie kávové zrná pre svojich priateľov a zákazníkov. S pestovateľkou kávy, ktorú ponúkajú, sa poznajú osobne. Jej Santa Fe má citrusovú aciditu a jemnú chuť mandarínok a karamelu. Príďte ju tento týždeň ochutnať do freshco.Malé bistro v uličke spájajúcej mestský park s pešou zónou si dalo za úlohu v Piešťanoch predstaviť najlepšie produkty malých pražiarní z celej Európy. Colombia Santa Fe od Five Elephant je prvou z nich.

(Reklamný článok)