Kam na vegetariánske jedlo, výberovú kávu a raw koláčiky?

V centre Piešťan sa rozrastá vegetariánska ponuka a specialty coffee (výberová kava) a samozrejme nechýbajú ani raw vegán koláčiky. Piešťanské bistro freshco. len tak ľahko nenájdete. Nachádza sa v centre mesta v malej a zároveň úzkej uličke od Winterovej ulice do mestského parku – v Park pasáži.

Bistro freshco. Je pomerne malé, ale zároveň útulne. Ku každej kávičke Vám prinesú vodu, v ktorej sú rôzne bylinky. Denne melú na mlynčekoch Etiópiu a Brazíliu.

Vo vitríne majú raw vegan koláčiky, ktoré si sami pripravujú. Dnes je v ponuke kokosový a čučoriedkový.

Z hranoliek je na výber batátové, zeleninové alebo belgické. Široká vegetariánska a vegánska ponuka od burgrov až po  ryžové rezance, ku ktorým patrí zelenina z Indonézie. V ponuke sú aj polievky – čisto vegánske brokolicová, mrkvovo-kokosová, ramen a MISO. Medzi obľúbené novinky patrí japonská vegánska gyoza.

Limonády majú domáce, obľúbená je levanduľa, čučoriedka a malina. Sypané čaje to je aktuálna zimná nádielka a je ich 35 druhov – zelené, čierne a ovocné.

Prostredie je príjemné, všade sú edisonovky, ktoré svietia aj počas dňa. Je to veľmi útulné a krásne miesto. Ak máte chuť na niečo nové a neokukané, šup do uličky.

(Reklamný článok)