Bistro freshco láka na chutné špeciality aj v zime

Nový vegetariánsky burger proso-brokolica, teplé limonády Herbert alebo sójový drink pre vegánov. To sú len niektoré z noviniek, ktoré nájdete v Park pasáži – uličke obľúbenej vďaka bistru freshco.

Ešte pred rokom bola Park pasáž iba tmavým priechodom medzi pešou zónou a mestským parkom. Tento priestor oživila na začiatku leta nové bistro s názvom Freshco a jej majitelia nezaháľajú ani v zime. Pre milovníkov rôznych dobrôt pripravili na túto sezónu množstvo noviniek.

Asi najviac zahrejú sypané čaje Japan Bancha z oblasti Kagoshimu a Fresh Jogurt – horúca šálka plná antioxidantov. Kávu si freshco necháva pražiť „na mieru“. Príďte ochutnať espresso z Peru alebo cappucino a latte, na ktoré majú jedinečný blend. Kávy si môžete ochutiť aj prírodným sirupom.

K obľúbenému hummusu pribudli aj ďalšie vegetariánske špeciality – napríklad zeleninové hranolky z mrkvy alebo zeleru. Chutný a zdravý je aj vegie burger prosso-brokolica.

Vegánov zase poteší sójový drink alebo nové nápojde Chias, ktoré majú vysoký obsah chia semienok.

A keďže k zimnému obdobiu patrí ja varené víno a vianočný punč, vo freshco pripravujú tieto nápoje podľa vlastnej receptúry.

Vianočným darčekom pre všetkých návštevníkov je specialty coffee za 1 euro. Ide o poďakovanie za podporu, vďaka ktorej bol štart tohto bistra v malej uličke v centre Piešťan veľmi vydarený.

(Reklamný článok)