Nové obchodné centrum DOMOSS otvoria akciové ceny

Zákazníkov potešia výrazné zľavy na bielu techniku, kuchynské spotrebiče aj nábytok. Nové obchodné centrum na Bratislavskej ceste 11 v Piešťanoch otvoria v piatok 21. apríla o 10.00 hodine.

V časovo obmedzenej a  limitovanej ponuke za výrazne znížené otváracie ceny kúpite benzínovú kosačku Stiga Collector 46 SB za 219 €, spredu plnenú práčku Goddess 159 € alebo televízor Philips s uhlopriečkou 102 cm za 259 €. Celú ponuku nájdete tu.

Každý zákazník, ktorý nakúpi, automaticky súťaží o hodnotné ceny. Vyhrať môžete práčku Beko v hodnote 319 eur alebo domáce spotrebiče Tefal.

Na viac než 3000 metroch štvorcových nákupnej plochy je k dispozícii pestrý sortiment z oblastí záhrady, sanity, zariadenia pre majstrov, kuchynských spotrebičov, bicyklov či televízorov.

V deň otvorenia môžu zákazníci nakupovať na splátky s 0 % akontáciou a 0 % navýšením až na 25 mesiacov.

Okrem výrazných zliav na rôzne druhy tovaru sa môžu tešiť aj na pizzu upečenú v rúre Beko, varenie špecialít v parnej rúre, prípravu ovocných a zeleninových štiav a predstavenie noviniek zo záhradnej techniky.

Práce okolo nového nákupného centra v týchto dňoch finišujú. Po ich ukončení bude k dispozícii parkovisko s kapacitou 70 miest. Všetky priestory sú bezbariérové. Nová budova vyrástla v tesnej blízkosti starého Domossu, ktorý s ňou následne aj prepoja.

Spoločnosť Domoss pôsobí na trhu od roku 1990 a v súčasnosti je jedinou tradičnou slovenskou firmou v piešťanskom regióne. Jej poslaním je zvyšovať kvalitu života a zlepšovať životný štýl svojich zákazníkov. S otvorením nového nákupného centra im prináša aj vyšší komfort pri výbere tovaru.

(Reklamný článok)