Obľúbený Jarný DOMOSS deň je späť!

Nech už zháňate čokoľvek, prídete si na svoje. Vystavené modely spotrebičov, nábytku či techniky od renomovaných značiek si budete môcť obzrieť priamo v akcii, prípadne vyskúšať. Záhradkári sa určite radi pristavia pri širokej ponuke kosačiek. U nás nájdete elektrické, benzínové či akumulátorové kosačky, ale aj záhradné malotraktory.

Svoju starostlivosť si zaslúži nie len záhrada, ale i domácnosť. Aj jarné upratovanie môžete zvládnuť s úsmevom, pokiaľ vám ide ľahko od ruky a nemusíte sa trápiť s drhnutím odolných škvŕn. S parnými tlakovými čističmi od Kärcher umyjete a vyčistíte okná jedným ťahom, zbavíte sa nánosov na omietke či zámkovej dlažbe, ale aj dôkladne vyčistíte pneumatiky od zimných posypov. Priamo na mieste si budete môcť prezrieť aj najnovší model vysávača od značky Samsung. Pokiaľ vás zaujímajú tipy pre modernú SMART domácnosť, nenechajte si ujsť vystavenú ponuku práčok, sušičiek, chladničiek, rúr alebo odsávačov pár. Upúta vás aj zariadenie do kúpeľne od svetových značiek.

Dobré jedlo je základ. Pokiaľ sa stotožňujete s týmto výrokom, určite sa zastavte pri predvádzaní kuchynských spotrebičov. Uvidíte ukážky varenia priamo v praxi a v predajni na vás čakajú spotrebiče na výrobu cukrovej vaty či popcornu. Zrejme najväčším lákadlom je však samotná ochutnávka jedál a nápojov. Záhradný gril značky Campingaz sa vám priamo na mieste predstaví v plnej paráde, stačí nasledovať vôňu a nájdete šťavnaté mäso či zeleninu, ktoré budú čakať len na vašu ochutnávku. Nezabudnite sa zastaviť aj pri teplovzdušnej fritéze ETA a na vlastnej koži si skúsiť čaro zdravšieho fritovania bez oleja. Čo nesmie chýbať na záver? Samozrejme šálka voňavej kávičky. Tú budete môcť ochutnať pripravenú na modernom kávovare Phillips.

Pokiaľ by ste mali výčitky z toľkých pôžitkov, zastavte sa pri stánku Hansgrohe. Vyskúšajte si cyklotrenažér a spáľte prebytočné kalórie. Pokiaľ preferujete aktívnu formu odpočinku, pri ktorom si užijete čerstvý vzduch a jarnú prírodu, odporúčame elektro bicykle. Ak náhodou nebudete do kopcov vládať, potiahnu aj za vás. V meste využijete elektrické kolobežky, ktoré predstavujú ekologickú, praktickú a rýchlu formu prepravy.

Príďte v piatok 22. apríla 2022 od 10:00 do 17:00 na Jarný predvádzací DOMOSS deň a môžete si vyskúšať záhradnú techniku či prezrieť ukážky fungovania malých aj veľkých spotrebičov. Okrem iného na vás čakajú aj špeciálne ceny na obľúbené produkty v rámci Dní zliav. Užite si s nami príjemný deň, ochutnávky jedál pripravených na špičkových spotrebičoch a nakúpte za výhodné ceny. Tešíme sa na vás.

(Reklamný článok)