Nájdite domov v nových bytoch v Častkovciach

Spoločnosť Royaldom realizuje v obci Častkovce projekt, ktorým ulahodí každému, kto aktuálne hľadá bývanie v pokojnom a ničím nerušenom prostredí.

V lokalite sa nachádza početná zástavba obecných bytov, avšak bez možnosti odkúpenia. Ponuka spoločnosti Neoreal v spolupráci s firmou Royaldom, je šitá každému na mieru.

Celkom 14 bytov v siedmich dvojpodlažných domoch v okrese Nové Mesto nad Váhom sú ideálne pre ľudí, ktorí si chcú obstarať „hotové“ bývanie s bytom vo veľkosti 72,41 m2 alebo 82,09 m2.

Komfort bývania zaručuje nielen vlastný vchod do každého bytu, ale aj murovaný základ z tehál. Medzi bytmi sú nosné steny a izolácia, čo zaručí akustický komfort. Tieto vlastnosti však nie sú jediné, ktoré si získajú Vašu pozornosť. Čo všetko vám projekt bývania v Častkovciach ponúka?

V objatí prírody

Obec Častkovce sa môže pýšiť svojou polohou v blízkosti Malých Karpát. Okolitá krása vám vyrazí dych a zároveň poskytne dostatočnú pohodu. V obci máte takisto mnoho možností na aktívny oddych v prírode či relax v tunajšom nádhernom parku.

Výborná dostupnosť

Do okolitých miest to nemáte ďaleko. Bytové domy sa nachádzajú 8 km od Nového Mesta nad Váhom a 15 km od Piešťan. Najbližšie napojenie na diaľnicu D1 smer Bratislava alebo Žilina je od vás len 12 km.

Kompletná občianska vybavenosť

V obci máte k dispozícii potraviny, poštu, materskú aj základnú školu, kaviareň, detské ihriská a športovisko. Materská a základná škola sú zapojené do vzdelávacieho programu „Škola plná života“. Vďaka tomu je vyučovanie už od 1. ročníka rozšírené o anglický jazyk a informatiku.


Tip: Futbalová škola Royaldom
V Častkovciach sa nachádza aj Futbalová škola Royaldom, ktorá robí nábor detí od 5 do 15 rokov. Vedie deti k aktívnemu športu so zameraním na futbal a ponúka im kvalitné tréningové podmienky pre športový rast.


Za kultúrou k susedom

Hneď vo vedľajšej obci sa nachádza kultúrno-historická pamiatka Čachtický hrad. Určite ste už počuli o Čachtickej pani Alžbete Bátoriovej. Je najznámejšou masovou vrahyňou v slovenských a maďarských dejinách. Alebo to nie je celkom tak? Navštívte Čachtice a urobte si svoj vlastný názor.

Troj a štvorizbové byty s bezproblémovým parkovaním
Projekt obsahuje celkovo 14 bytov. V ponuke je 7 trojizbových bytov, s možnosťou umiestnenia predzáhradky a 7 štvorizbových, s možnosťou využitia priestrannej terasy. Ako uvádzame vyššie, byty majú rozlohu 72,41 m² (trojizbové) a 82,09 m² (štvorizbové).

K bytom je možné dokúpiť tzv. „štandard“. Nemenej zaujímavá je ponuka dokončenia bytu na kľúč, podľa vlastných individuálnych (aj špecifických) požiadaviek.

Novostavby a byty v nich sú inšpirované modernými trendami, postavené z kvalitných materiálov, s murovaným tehlovým základom, čo je v dnešnej dobe málo vídaným javom, čo svedči o tom, že spoločnosť Royaldom kladie dôraz na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Vďaka tomu uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Chcete sa dozvedieť viac? Navštívte webovú stránku www.neoreal.sk.


K nasťahovaniu už čoskoro
Byty v Častkovciach budú čoskoro pripravené. Predpokladaný koniec stavebných prác je naplánovaný október 2018, takže termín kolaudácie je za rohom. Do kolaudácie sú byty dokonca za zvýhodnenú cenu 84 900 eur, preto nezaháľajte.

Informujte sa u nás o ponuke a získajte domov vašich snov.

+421 911 147 939 Tomáš Andel


(Reklamný článok)