Domoss otvára nové obchodné centrum

Nákupná horúčka vypukne v piatok 21. apríla o 10.00 h. Na zákazníkov v tento deň čaká na Bratislavskej ceste 11 v Piešťanoch obrovské množstvo zliav a uvádzacích cien. Za super výhodné ceny nakúpite nielen práčky či chladničky, ale aj záhradnú techniku či spotrebiče do kuchyne. Iba v tento deň môžete nakupovať aj na splátky s 0 % akontáciou a 0 % navýšením až na 25 mesiacov.

Otvorenie obchodného centra Domoss pre zákazníkov sprevádzajú zaujímavé akcie. Ochutnať budete môcť pizzu upečenú v rúre Beko majstrom šéfkuchárom, pripravené je aj varenie špecialít v parnej rúre. Vyskúšať si môžete prípravu rôznych ovocných a zeleninových štiav. Môžete kombinovať a vymýšľať. Okrem toho budú predavači predvádzať novinky zo záhradnej techniky. Na všetky objednávky v tento deň budú zaujímavé zľavy.

Nové obchodné centrum Domoss ponúka zákazníkom viac ako 3000 metrov štvorcových nákupnej plochy. Okrem bielej techniky je k dispozícii rozsiahly sortiment z oblastí záhrady, sanity, zariadenia pre majstrov, spotrebičov do kuchyne či televízorov. Domoss v novej predajni rozšíril priestory pre prezentáciu výrobkov jednotlivých značiek.

Súčasťou ponuky je aj doprava tovaru až domov zadarmo, možnosť nákupu na splátky a záručný a pozázručný servis ako aj možnosť predĺženia záruky až o 3 roky. Pri väčšom nákupe môžete výrazne ušetriť, Domoss totiž ponúka svojim zákazníkom ústretový krok – špeciálnu cenu na mieru.

Pre zákazníkov je pripravené veľké parkovisko s kapacitou až 70 miest.

(Reklamný článok)