Chcete byť krásne, štíhle a sexi? Začnite cvičiť PILOXING

V SJU FITNESS môžete nájsť rôzne skupinové cvičenia, ktoré vedú certifikované inštruktorky. Dnes si predstavíme PILOXING, ktorý je kombináciou boxu, pilatesu a tanca. V súčasnosti si môžete vyskúšať hneď tri varianty cvičenia: PILOXING SSP, PILOXING BARRE a PILOXING KNOCKOUT.

A čo vlastne tieto cvičenia zahŕňajú?

PILOXING SSP spája zdanlivo nespojiteľné športy so skvelými účinkami na telo aj psychiku, cvičenie predstavuje formu intervalového tréningu – striedanie rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi, preto nielen buduje vytrvalosť, ale aj podporuje spaľovanie tukov. Pri cvičení sa využívajú špeciálne rukavice, ktoré sú v podstate závažím. Cvičí sa naboso, aby boli výhody z cvičenia maximálne.

PILOXING nie je cvičenie, ktoré je určené len pre telo, ale aj pre vylepšenie psychickej stránky osobnosti ženy. Žena má byť nežná, ale zároveň nezávislá, krásna a sexi – to je cieľom PILOXINGu.

PILOXING BARRE je vzrušujúce fitness cvičenie s využitím baletnej tyče, ktoré vychádza z kombinácie disciplín ako poznáme už pri programe PILOXING (pilates, box a tanec). Špeciálna baletná tyč nám slúži ako opora tela pri jednotlivých cvikoch, zabezpečuje dosiahnutie lepšej rovnováhy, napomáha väčšej efektivite pri tvarovaní svalov a slúži na podporu dosiahnutia hlbšej a viac zameranej svalovej práce.

Táto forma je viac zacielená na svalové zaťaženie, obsahuje menej kardia ako ostatné programy. Tyč používame ako pomôcku, takže sa toto cvičenie môže hodiť ľuďom po úrazoch, ľuďom, ktorí uprednostňujú menšiu intenzitu a cvičenia bez doskokov a dopadov.

PILOXING KNOCKOUT je dokonalou skúškou fyzickej zdatnosti. Knockout povyšuje kondíciu na celkom novú úroveň intenzity. Toto vražedné cvičenie nielen maximálne preverí vašu výdrž, ale posunie vaše fyzické schopnosti až za ich limity. S vysoko intenzívnymi plyometrickými športovo kondičnými drilmi a funkčným tréningom pomôže prekonať prekážky a dosiahnuť takej úrovne fyzickej kondície, o akej sa vám ani nesnívalo. Dá odcvičiť ako 30 minutová alebo 45 minutová lekcia. Pri 45 minútach po zahriatí príde 6 kôl – 2x BOXING ROUND, 2 x PILATES ROUND, 2 x KNOCKOUT ROUND a cool down.

Každé kolo obsahuje 3 minútový base (vysoko intenzívne cviky na posilnenie stredu tela, cviky sú ovplyvnené boxom, funkčným tréningom, kardiom a plyometriou) a 2 minútový drill (dynamické cvičebné klasiky – angličáky, planky, drepy, klipy, výpady)

Nájdete nás v SJU FITNESS PN – v centre skupinových cvičení – na Teplickej 68 (Fitness bella).

Objednávky a info: 0904/909 703 – Maťa alebo 0949/759 901 – Sju

Viac informácií: www.sju-fitness.sk alebo Facebook/PiloxingPiestany.

Nevyhovuje vám čas a deň? Neváhajte a kontaktujte nás, nájdeme riešenie :)

Tešíme sa na vás!