Chcete byť krásne, štíhle a sexi? Začnite cvičiť PILOXING

Skupinové cvičenie je kombináciou boxu, pilatesu a tanca. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantným, nuž a pilates sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Všetko sa deje pri hudbe a prináša kopec zábavy. Zacvičili si ho Hillary Duff i Kirsten Dunst, pridáte sa aj vy?

V súčasnosti si môžete vyskúšať hneď štyri varianty cvičenia: PILOXING® SSP, PILOXING® BARRE a PILOXING® KNOCKOUT, PILOXING® BOOTYBUILDER®. A čo vlastne tieto cvičenia zahŕňajú?

PILOXING® SSP spája zdanlivo nespojiteľné športy so skvelými účinkami na telo aj psychiku, cvičenie predstavuje formu intervalového tréningu – striedanie rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi, preto nielen buduje vytrvalosť, ale aj podporuje spaľovanie tukov. Pri cvičení sa využívajú špeciálne rukavice, ktoré sú v podstate závažím. Cvičí sa naboso, aby boli výhody z cvičenia maximálne.

PILOXING nie je cvičenie, ktoré je určené len pre telo, ale aj pre vylepšenie psychickej stránky osobnosti ženy. Žena má byť nežná, ale zároveň nezávislá, krásna a sexi – to je cieľom PILOXINGu.

 

PILOXING® BARRE je vzrušujúce fitness cvičenie s využitím baletnej tyče, ktoré vychádza z kombinácie disciplín ako poznáme už pri programe PILOXING (pilates, box a tanec). Špeciálna baletná tyč nám slúži ako opora tela pri jednotlivých cvikoch, zabezpečuje dosiahnutie lepšej rovnováhy, napomáha väčšej efektivite pri tvarovaní svalov a slúži na podporu dosiahnutia hlbšej a viac zameranej svalovej práce.

Táto forma je viac zacielená na svalové zaťaženie, obsahuje menej kardia ako ostatné programy. Tyč používame ako pomôcku, takže sa toto cvičenie môže hodiť ľuďom po úrazoch, ľuďom, ktorí uprednostňujú menšiu intenzitu a cvičenia bez doskokov a dopadov.

 

PILOXING® KNOCKOUT je dokonalou skúškou fyzickej zdatnosti. Knockout povyšuje kondíciu na celkom novú úroveň intenzity. Toto vražedné cvičenie nielen maximálne preverí vašu výdrž, ale posunie vaše fyzické schopnosti až za ich limity. S vysoko intenzívnymi plyometrickými športovo kondičnými drilmi a funkčným tréningom pomôže prekonať prekážky a dosiahnuť takej úrovne fyzickej kondície, o akej sa vám ani nesnívalo. Dá odcvičiť ako 30 minutová alebo 45 minutová lekcia. Pri 45 minútach po zahriatí príde 6 kôl – 2x BOXING ROUND, 2 x PILATES ROUND, 2 x KNOCKOUT ROUND a cool down.

Každé kolo obsahuje 3 minútový base (vysoko intenzívne cviky na posilnenie stredu tela, cviky sú ovplyvnené boxom, funkčným tréningom, kardiom a plyometriou) a 2 minútový drill (dynamické cvičebné klasiky – angličáky, planky, drepy, klipy, výpady).

 

PILOXING® BootyBuilder® je koncentrované cvičenie zamerané na posilňovanie a tonizovanie zadku. Tento samostatný skupinový fitnes program je tridsaťminútové cvičenie založené na piesňach, ktoré obsahujú jedinečnú sériu „sólo / partnerské cvičenia“.

Na prehĺbenie cvičenia a vytvorenie skutočnej sily používame sadu gumičiek PILOXING BootyBuilder (PBB). Tieto gumičky majú 2 rôzne sily odporu a jedinečnú podložku. Zameriavate sa na zadok z viacerých rovín (v stoji, na kolenách, ležiac na chrbte alebo na boku).

 

Nájdete nás v SJU FITNESS PN – v centre skupinových cvičení – na Teplickej 68 (Fitness bella).

Objednávky a info: 0904/909 703 – Maťa alebo 0949/759 901 – Sju

Viac informácií: www.sju-fitness.sk alebo Facebook/PiloxingPiestany.

Nevyhovuje vám čas a deň? Neváhajte a kontaktujte nás, nájdeme riešenie :)

Tešíme sa na vás!

(Reklamný článok)