Jumping Open Air Párty má nový termín, zaskáčte si na Lodenici

Obľúbené športové podujatie, ktoré sa každoročne koná 1. mája, muselo byť kvôli protiepidemickým opatreniam presunuté. Teraz však už nič nebráni tomu, aby si každý mohol prísť na piešťanskú Lodenicu zaskákať na trampolínach. Jumping Open Air Párty sa uskutoční v sobotu 5. júna.

Športové podujatie pod holým nebom sa bude konať už ôsmykrát. Prvé dva ročníky boli na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom, ďalšie už v Piešťanoch na Lodenici, kde bude aj očakávaný 8. ročník, i keď v oneskorenom termíne.

Každoročne pribúdajú noví fanúšikovia tohto podujatia, prichádzajú jumperi nielen zo Slovenska, ale aj Čiech, či Rakúska. Preto organizátori očakávajú vysokú účasť cvičiacich aj tento rok, napriek udalostiam, ktoré máme za sebou. Usporiadatelia veria, že počet účastníkov prekoná vysnívanú dvestovku.

Prostredie Lodenice je ideálne na takéto podujatia, zúčastniť sa môžu všetci, ktorí si radi zaskáču štvorhodinový maratón s minimálne desiatimi profi inštruktormi a inštruktorkami.

Viac informácií o akcii a o rezerváciách trampolín nájdete vo facebookovej udalosti: https://www.facebook.com/events/726797391587680 alebo na tel.č. 0949759901.

Zdroj: Sju Fitness