Príďte si zaskáskať! Jumping párty so Sju Fitness ovládne Lodenicu na konci apríla

Aj tento rok vám prinášame možnosť zúčastniť sa športového podujatia pod holým nebom v krásnom prostredí piešťanskej lodenice.

Každoročne sa už tradične koná pri príležitosti sviatku práce – 1.Mája – JUMPING OPEN AIR párty, cvičenie na trampolínkach v sprievode energickej k pohybu motivujúcej hudby.

Akcia je špeciálna tým, že má neopakovateľnú energiu v kombinácií s prostredím v prírode, pri vode.
Predstaví sa na nej desiatka PROFI inštruktorov a inštruktoriek, ktorí sa zaručene postarajú o to, aby jediné tielko nezostalo suché. Nejde však len o „makačku“, ale aj o zábavu, ktorá potrvá viac ako 240 minút.

Tento rok to bude už IX.ročník a záujemcov každým rokom pribúda. Súčasťou budú aj zahraniční hostia, jumperi a jumperky za touto párty cestujú nielen z celého Slovenska, ale i z Čiech, Moravy, či Nemecka.

Súčasťou bývajú sprievodné programy v podobe stánkov, kde majú ich majitelia možnosť odprezentovať svoje služby, produkty, výrobky, samozrejmosť je profesionálne ozvučenie, fotograf a kameraman. Vítaní sú aj diváci.

Ročník IX. sa uskutoční v sobotu 30.4.2022 v priestoroch piešťanskej lodenice, podrobnosti a informácie o registrácií nájdete v udalosti: https://fb.me/e/2iws2MRTL alebo u organizátora na tel. čísle 0949759901 Sju – SJU FITNESS PN s.r.o. Neváhajte a pridajte sa k nám, bude to PÁRTY JAK SA PATRÍ!

(Reklamný článok)