Mestská futbalová liga vrcholí, tímy zabojujú o semifinále

Už v sobotu 27. mája sa v priestoroch futbalového štadióna strhne boj o postupujúce priečky do semifinále Mestskej futbalovej ligy Magna Energia. Teoretickú šancu na prienik majú všetky mužstvá. Prví HPN Stars spolu s druhým Olympicom majú však semifinále takmer isté.

„Veľmi sa teším, že táto súťaž vrcholí, veľmi sa snažíme o to, aby tento turnaj bol veľmi atraktívny pre účastníkov, ale i divákom“ povedal Erik Hlavatý, ktorý turnaj spolu s ďalšími organizátormi momentálne pripravuje.

Po skončení turnaja sa tesne pred zápasom mužov uskutoční vyhlásenie piateho, šiesteho a siedmeho miesta. Semifinálové a finálové súboje sa odohrajú s najväčšou pravdepodobnosťou 10. júna od 14.00 h. Mužský zápas proti Pastuchovu začne o 17.00 h.

Dobrovoľné vstupné bude venované päťročnému Jakubkovi Ifkovi z Koplotoviec, ktorý trpí ťažkou hypotóniou a hyperkorticizmom. Prispieť do pokladničky budete môcť počas celej soboty. Vyzbieraná suma bude použitá na rehabilitáciu v Adeli centre. Pomôcť však môžete aj inak. Stačí ak prostredníctvom formulára oslovíte futbalový klub PFK Piešťany, ktorý sprostredkuje ďalší kontakt.

Text a foto: MB/TK PFK