Kvôli nehode za obcou Banka hľadajú vodiča nákladného auta MANN

Dopravní policajti žiadajú, kvôli nahlásenej nehode a spôsobenej škode na aute, aby sa vodič nákladného auta MANN prihlásil na políciu.

K nehode došlo v stredu, 21.11.2022 o 12.50 h. v okrese Piešťany, v úseku cesty z Radošiny na obec Banka. Vodič na aute VW Passat s bratislavským evidenčným číslom policajtom nahlásil dopravnú nehodu s neznámym vozidlom a vodičom. Podľa kamerových záznamov išlo o auto nákladné auto zn. Man. Vodič pri prejazde pravotočivej zákruty prešiel s prívesným vozíkom do protismeru, kde došlo k nárazu do zadnej časti osobného auta. Vodič nákladného auta si situáciu pravdepodobne nevšimol a v jazde pokračoval ďalej. Na vozidle vznikla predbežne škoda za 1000 eur.

„Dopravní policajti preverili viaceré možnosti, no ani podľa zaistených záznamov nie je možné identifikovať evidenčné číslo vozidla. Ak ste máte akúkoľvek informáciu k vozidlu, k vodičovi, ktorý bol účastníkom nehody, kontaktujte nás najbližšom útvare polície, na číslo 158 alebo do súkromnej správy. Ďakujeme za pomoc,“ uviedla Mária Linkešová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave