Každá dobrá rozprávka začína slovami: Kde bolo, tam bolo…

A preto, ak Vás chceme pozvať na Prechádzku rozprávkovým parkom, ktorá sa uskutoční 13. júna, nemôžme začať inak…

esprit nails

Kde bolo tam bolo, bol raz jeden park. No nebol to obyčajný park, bol to park čarovný. Rozprávkový park, ktorý raz do roka vždy ožil postavičkami z príbehov pre deti. A tento rok veru nebude výnimkou.

Veď, ktorý hrdina z rozprávky by si nechal ujsť stretnutie so svojimi kolegami, ktorých nevidel aj 100 rokov. Pretože, ak sa neuvidia teraz v parku, uvidia sa až o sto rokov. To nebude nik riskovať. A ani vy deti by ste nemali riskovať, že sa nestretnete tento rok so svojim obľúbeným hrdinom z rozprávky.

Len si predstavte idete parkom a zrazu sneží v lete, pozriete bližšie a tam Perinbaba s Jakubkom sa bláznia, o kúsok ďalej vo fontáne živý vodník loví svoje rybičky. Pokračujete a zrazu vás obehne Vajce, ktoré sa vydalo na vandrovku. Pod stromom nájdete mravenisko a z neho vám kýva Ferdo, ktorého takmer trafila lopta. To len Shrek od vedľa hrá so svojimi nepodarenými deťmi futbal. Určite to niektoré urobilo aj naschvál, veď ich poznáte.

Veru veru, toto a ešte oveľa viac je možné zažiť v našom čarovnom rozprávkovom parku. Len v tento jediný deň v roku. Preto sa môžete tešiť už teraz koho to všetko stretnete.

A nestretnete len rozprávkové bytosti, určite stretnete svojich kamarátov zo škôlky, školy, z dvoru pred domom. Nik si totiž nechce dať ujsť toto dobrodružstvo. Dobrodružstvo, ktoré začína jediným krokom. Stačí len prísť a ostatné príde samé.

Deti berte svojich rodičov, starých rodičov a poďte spolu prežiť jednu čarovnú sobotu v rodinnom kruhu. Vykúzlite si nezabudnuteľné spoločné chvíle, ktoré robia život rozprávkovo krásnym.

rozpravkovy park 1 rozpravkovy park 2 rozpravkovy park 3 rozpravkovy park 4 rozpravkovy park 5

Text a foto: Tlačová správa MC Úsmev