Rozprávkovo má charitatívny rozmer

Mesto Piešťany a Materské centrum Úsmev pozýva rodiny s deťmi na podujatie Rozprávkovo, ktoré sa uskutoční dňa 11.3.2023 v čase od 16.00 h do 19.00 h v priestoroch Mestského kultúrneho strediska na A. Dubčeka 27 v Piešťanoch. Vstup na podujatie je voľný.

Deti hneď v úvode privíta spevák Peter Juhás – finalista The Voice a Česko Slovensko má talent, ktorý prišiel podporiť svojím vystúpením charitatívnu zbierku pre rodinu Milana Drinku.

Po krátkom koncerte očakávajú deti rozprávkové bytosti na 7 stanoviskách. Deti budú pomáhať Anne a Elze z Ľadového kráľovstva, Dumbledorovi a Hermione z Harryho Pottera, vtáčikom z Ria, pirátom, autíčkam z Cars, Tróllom, či policajtom zo Zootropolis.

Celé podujatie sprevádza charitatívna zbierka pre Milana Drinku a jeho rodinu. Veríme, že sa nám všetkým touto zbierkou podarí pre neho „vyčarovať zázrak“. Zapojenie sa do zbierky je dobrovoľné.

Milan Drinka je dlhoročným príslušníkom Mestskej polície v Piešťanoch, a teda aj zamestnancom mesta Piešťany. Zložitá životná situácia Milana Drinku, ktorý je onkologickým pacientom, nenechala ľahostajných kolegov a zamestnancov mesta, ktorí sa rozhodli zorganizovať pre neho charitatívnu zbierku a podujatie Rozprávkovo. Vyše 30 dobrovoľníkov sa zapojí do podujatia, aby tak vyjadrili podporu Milanovi a jeho rodine.

Milana je slušného, dobrého človeka, skvelého kolegu a zodpovedného zamestnanca. Vo svojej práci má vždy ľudský prístup. Ľudia ho radi stretávajú, vie vždy pochopiť, povzbudiť, pomôcť. Je to človek, pre ktorého chceme dať sily dokopy a vyjadriť mu podporu aspoň takouto formou.

Zdroj: Tlačová správa – Materské centrum Úsmev