Adam Trajan: Rytmus má fotku cez celý panelák

„Tvoje sny sa nikdy nenaplnia, keď prestaneš veriť,“ odkazuje úspešný raper svojim bývalým susedom zo Sídliska Adam Trajan. Ľudia si bigboard s jeho podobizňou všimli dnes popoludní.

Zámer zavesiť na jeden z panelákov svoju podobizeň prezentoval Rytmus ešte začiatkom tohto roka v televíznej show Sladký život.

„Teraz sa fotí plagát, ktorý by mal ísť na moje sídlisko cez celý činžiak. Chodím často okolo a vidím tam velikánske bigboardy, ktoré mi nič nedávajú. Povedal som si, že tam chcem vidieť seba, ale neberiem to tak, že som nejaký poloboh,“ povedal januári počas nakrúcania relácie TV JOJ.

Jeho nápad musel prejsť schvaľovacím procesom na mestskom úrade, ktorý umiestnenie podobných reklamných zariadení odobruje. „Dokonca reklamná stavba, na ktorej najväčšia informačná plocha je väčšia ako 20 metrov štvorcových, podlieha v zmysle novely stavebného zákona aj kolaudácii,“ uviedla v januári hovorkyňa radnice Eva Bereczová.

Prvú bigboard malo na Sídlisku Adam Trajan nákupné centrum Aupark. Bolo to na štítovej stene bytového domu na ulici Mateja Bela. Teraz je tam umiestnený plagát rapera Rytmusa, ktorý na tomto sídlisku vyrastal.

MP_12-12-15_19188

Text a foto: Martin Palkovič