Zázvorová bomba v Piešťanoch

Nápoj, ktorý počas horúcich letných dní osvieži a naopak v zime zahreje. WOW na Teplickej ulici je prvým miestom v našom meste, kde toto poctivé zázvorové pivo môžete ochutnať.

GingerMania je vyrobená na Slovensku z čínskeho zázvoru, exotických citrusov, prírodného cukru, pramenitej vody a špeciálnych kvasiniek. Neobsahuje žiadne umelé príchute, sladidlá ani dochucovadlá.

S originálnou receptúrou prišli dvaja barmani z Prešova a ich produkty získavajú postupne dobrú povesť na Slovensku aj v zahraničí. WOW je aktuálne jediným miestom v Piešťanoch, kde sa predáva alko aj nealko verzia ich zázvorového piva.

Oba nápoje sa vyznačujú plnou a poctivou chuťou. Zázvor je unikátny v tom, že v lete dokáže organizmus príjemne ochladiť a v zime zase zahriať. GingerMania je však vhodná aj na prípravu kokteilov a poteší každého, kto podobné nápoje pozná zo zahraničia.

A ak ste zázvorové pivo ešte nikdy neochutnali, je ten najvyšší čas. V lokále WOW na Teplickej ulici v Piešťanoch vám ponúknu práve slovenské.

zazvorove pivo gingermania 2

Reklamný článok