Lokál WOW pripravil letné hity

Po úspechu kvalitných hamburgerov predstavuje lokál WOW na Teplickej ulici niekoľko letných noviniek. Ak hľadáte zdravé osvieženie, je to tá správna adresa.

Pravidelní návštevníci si obľúbili domáce limodády s príchuťami pomaranč-jazmín, čučoriedka-levanduľa a maliny-ruža. Idú na odbyt najmä počas horúcich dní, ktoré nás čakajú aj tento týždeň.
Ešte lepšie osvieženie poskytuje bio pomarančová šťava, ktorá neobsahuje žiadne konzervačné látky. Čerstvú ju pripravujú priamo vo WOW pred vašimi očami.

Podobne domácky je vyrobené aj mrazený bio jogurt. Jednoduchý recept, ale prekvapujúco povzbudivá chuť. O jogurtoch je známe, že posilňujú imunitu a sú zdrojom vápnika. Tak prečo si nedopriať zdravé a lahodné osvieženie, napríklad s chuťou lesného ovocia, exotického ovocia alebo avokáda.

Ďalšou novinkou je káva Štúrbaks – jedna z posledných, ktorá sa praží tradičným spôsobom – na ohni z bukového dreva a v malých dávkach. Pomer Arabicy a Robusty zaručuje hustú cremu, preto je ideálna k príprave talianskeho espressa.

Môžete si ju dopriať po sýtom hamburgeri alebo s mrazeným jogurtom. Leto v lokále WOW začína a s ním aj nové zážitky.

wow leto 4 wow leto 2 wow 5

Text a foto: PR