Prázdniny vo WOW: K burgrom patria belgické hranolky a sirupy Herbert

Lokál WOW prichádza aj v lete s niečim novým – do ponuky pridal originál belgické hranolky so špeciálnou domácou omáčkou a poctivé sirupy Herbert.

S láskou a chuťou k vôňam ich varí mladý Trnavčan a so svojimi výrobkami sa už preslávil po celom Slovensku. Špičkový barman sa rozhodol dávať sirupom prekvapivé chute – jeho nápady proste musíte ochutnať. Mnohé z nich ste si možno doteraz ani nevedeli predstaviť.

V lete najlepšie osvieži limetka s uhorkou, energiu dodá zázvor a kamilka a na horúce večery sa hodí pomaranč a jazmín. Odvážnejší uprednostnia malinu a ružu alebo čučoriedku s levanduľou.

Pridaním sirupov Herbert do ponuky si WOW zachováva povesť lokálu, ktorý do Piešťan prináša trendy. Podobne ako so slovenským sajderom Jablčnô teraz prichádza s originálnymi belgickými hranolkami smaženými v palmovom oleji.

Musia byť vyrobené so špeciálnych druhov zemiakov, správne nakrájané a dôležitá je aj finálna fáza ich prípravy. Ale bez dobrej omáčky sa žiadne hranolky nemôžu nazývať belgickými. Tatarka, majonéza a kečup, ktoré doteraz ovládali slovenskú kuchyňu mnohým zákazníkom už jednoducho nestačia.

Ľuda chcú experimentovať a WOW im vychádza v ústrety. Ich domáca omáčka z majonezy sa vyznačuje jemnosťou a vyváženou príchuťou. Prifarbuje ju čerstvá pažítka a na konci je trochu pikantná, čo mnohých prekvapí a inšpiruje k ďalšiemu sústu.

Zájdite do WOW aj vy a vyskúšajte letné novinky.

wow hranolky wow teplická piešťany

Text a foto: PR