Zábava na ceste do školy s Pixie Crew

Úžasný svet detskej fantázie na školských ruksakoch, taškách, peračníkoch alebo diároch. Nová značka Pixie Crew prichádza so školskými pomôckami, ktorých vzhľad tvoria samotné deti.

Návrat do školy po letných prázdninách je vďaka tomu oveľa zábavnejší. Postarajú sa o to silikónové pixely, ktoré je možné opakovane umiestňovať a vymieňať – vznikajú tak rôzne tvary, obrázky alebo logá.
Fantázii sa medze nekladú. Vďaka kombinácii štvorca a kruhu je možné jednotlivé pixely umiestňovať vedľa seba a vytvárať tak jedinečné dvojrozmerné obrázky. K nekonečnému množstvu možností, ako si ruksak alebo peračník vyzdobiť, prispieva aj pestrá farebnosť pixelov.

Pixie je mýtický tvor podobný víle, ktorá podporuje hravosť a kreativitu. Rovnaké poslanie majú aj produkty Pixie Crew. Podnecujú tvorivosť a fantáziu detí aj rodičov, aspoň na chvíľu ich vytiahnu z lákavého sveta počítačov, tabletov a mobilných telefónov.

Školské ruksaky, tašky, peračníky alebo diáre sú dostupné v internetovom obchode Jupies. Ku každému produktu je balíček silikónových pixelov zdarma.

pixie-ako funguje

(Reklamný článok)