Vo Vrbovom vzniká 29 moderných bytov. Viete aké sú výhody bývania v novostavbe?

Už začiatkom leta si budú môcť prví obyvatelia užívať prednosti bývania v Rezidencii Beňovského, ktorá vyrastá v meste pod šikmou vežou. Ak neviete aké sú výhody bývania v modernej novostavbe teraz vám ich prezradíme…

1.) Výhodná poloha – Nové byty a obchodné priestory budú stáť vo Vrbovom medzi ulicami M. A. Beňovského a Komenského. V pešom dosahu sa nachádzajú potraviny, pošta, banky, MHD, základná škola ale i gymnázium.

2.) Rezidenčné bývanie – Bývanie ktoré poskytuje komfort dobre udržiavaných verejných priestorov kde vznikne malé námestie so zeleňou a drobnou architektúrou. Zámerom autorov projektu bolo navrhnúť útulné komunitné bývanie na úrovni.

3.) Kvalitné architektonické riešenia – Projekt je zárukou vzdušnosti a maximálneho presvetlenia všetkých priestorov, s prihliadnutím na okolie a svetové strany. Byty budú orientované ako do vnútra rezidencie tak i do okolia. Niektoré byty dostanú malú predzáhradku a ostatné budú mať loggie vhodné na ranné či večerné posedenie.

4.) Nadštandardné prevedenie – Celá stavba je z nadštandardných materiálov s nízkou energetickou náročnosťou. Byty budú pripravené na inštaláciu fotovoltaických panelov a ich štandardom je podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe ako aj moderné izolačné trojsklá. Touto kombináciou sa znížia mesačné náklady oproti starým bytom až o 40 %.

5.) Bezproblémové parkovanie – Obyvatelia Rezidencie Beňovského budú môcť bezproblémovo parkovať v podzemnej garáži prístupnej výťahom priamo z bytu a vjazdom od Komenského ulice. Dostatok odkladacích priestorov zabezpečia pivničné kobky, ktoré sú samozrejme v cene bytu.

Viac informácií nájdete na web stránke projektu: benovskeho.sk.

(Reklamný článok)