Večne mladá opera – vrcholia kurzy Petra Dvorského

V piešťanských kúpeľoch sa opäť stretli frekventanti z viacerých krajín, aby pod dozorom operného speváka Petra Dvorského zdokonalili svoje talenty. Ich vystúpenia mohli aj vďaka priaznivému počasiu ľudia zažiť pod holým nebom – v hudobnom pavilóne Harmony na Kúpeľnom ostrove.

Slávnostný galavečer sa začína 14. júla o 20.00 h v Kongresovej sále Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany.  Má názov Večne mladá opera.

Projekt  majstrovských interpretačných speváckych kurzov garantuje Peter Dvorský, ktorý je nielen ich umeleckým riaditeľom, ale v rámci nich sa pedagogicky podieľa na výchove nových speváckych talentov. Kurzy sú aj tento rok súčasťou 61. Music festivalu Piešťany.

Frekventanti dostávajú na záver certifikát o aktívnom absolvovaní kurzu a  jednotlivo vystúpia na záverečnom koncerte s orchestrom. Ten sa uskutoční dnes v Kongresovej sále Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany.

Medzinárodné spevácke kurzy Petra Dvorského ako umelecky a hodnotovo významný projekt s medzinárodným dosahom sa v Piešťanoch stali tradíciou.

(Reklamný článok)