Slovenskí i zahraniční umelci pozývajú na RnB & Hip Hop Night

Už o pár dní príde na Slovensko veľká medzinárodná hudobná párty. RnB & Hip Hop Night sa uskutoční v apríli a zavíta do troch slovenských miest – Bratislavy (11.4.), Košíc (13.4.) a Piešťan (14.4.). V tunajšej elektrárni sa predstavia Angela Johnson, Eugen Botoš so skupinou Finally a Christinne

V rámci prvého ročníka RnB & Hip Hop Night sa na Slovensku uskutočnia tri koncerty. Každý bude o niečo iný, o čo sa postará pestrá skladba hostí. Spoločným menovateľom všetkých troch slovenských koncertov je uznávaný slovenský hudobník Eugen Botoš so skupinou Finally, ktorá sa postará o hudobný support všetkých účinkujúcich počas celého turné ako tzv. leader band:

Na všetkých troch slovenských koncertoch sa predstaví tiež exkluzívny hudobný hosť z USA, vynikajúca RnB speváčka Angela Johnson, ktorá nahrala niekoľko skladieb na album Eugena Botoša Final Definition:

Autorom myšlienky a organizátorom podujatia je producent Patrik Jedlička a česká agentúra Brothers Music Agency, ktorá RnB & Hip Hop Night vytvorila ako dlhodobý koncept. Pod týmto označením chce v pravidelných intervaloch realizovať koncerty v Čechách i na Slovensku so zaujímavými hosťami z celého sveta, ktorí na jednom pódiu v jediný večer spoja viacero rôznych žánrov.

Vstupenky na RnB & Hip Hop Night sú v predaji v sieti Ticketportal.

(Reklamná článok)