V Elektrárni Piešťany bude znieť americké RnB

Nadchádzajúca jar prinesie na Slovensko veľkú medzinárodnú hudobnú párty. RnB & Hip Hop Night sa uskutoční v apríli a zavíta do troch slovenských miest – Bratislavy (11.4.), Košíc (13.4.) a Piešťan (14.4.). Americká RnB speváčka Angela Johnson v sprievode kapely Finally Eugena Botoša sa predstaví v Elektrárni Piešťany.

Autorom myšlienky a organizátorom podujatia je česká agentúra Brothers Music Agency, ktorá RnB & Hip Hop Night vytvorila ako dlhodobý koncept. „Na Slovensku i v Čechách máme množstvo vynikajúcich hudobníkov a ja cítim vnútornú potrebu šíriť ich hudbu medzi ľudí,“ hovorí na margo svojho nového „hudobného dieťaťa“ organizátor podujatia Patrik Jedlička.

„Myšlienka prepojiť ich všetkých do jednej veľkej hudobnej párty sa nám páči a veríme, že sa bude páčiť aj našim hosťom,“ dodáva. V rámci prvého ročníka RnB & Hip Hop Night sa uskutočnia tri koncerty v Čechách a tri koncerty na Slovensku.

Každý koncert bude trochu iný, o čo sa postará pestrá skladba hostí. Spoločným menovateľom všetkých troch slovenských koncertov je uznávaný slovenský hudobník Eugen Botoš so skupinou Finally, ktorá sa postará o hudobný support všetkých účinkujúcich počas celého turné.

Na všetkých troch slovenských koncertoch sa predstaví tiež exkluzívny hudobný hosť z USA, vynikajúca RnB speváčka Angela Johnson, ktorá nahrala niekoľko skladieb na album Eugena Botoša Final Definition.

„Som veľmi rád, že Angela Johnson prijala pozvanie na RnB & Hip Hop Night Tour a ešte viac sa teším, že budeme môcť zahrať aj naše spoločné skladby z nášho albumu Final Definition v premiére naživo,“ teší sa na blížiace sa turné hudobník a producent Eugen Botoš.

Elektrárňa Piešťany zažije koncert Angely Johnson v sprievode Eugen Botoš Finally 14. apríla od 19.30 h. Vstupenky sú v predpredaji cez Ticketportal.