V Piešťanoch bude mať koncert soulová speváčka Angela Johnson

Exkluzívnym hosťom koncertov Eugena Botoša a jeho kapely Finally bude Američanka Angela Johnson. Po Bratislave a Košiciach majú fanúšikovia dobrej hudby jedinečnú možnosť zažiť ich spoločné vystúpenie aj v Elektrárni Piešťany. Uskutoční sa v sobotu 14. apríla.

„Som veľmi rád, že Angela Johnson prijala pozvanie na RnB & Hip Hop Night Tour a ešte viac sa teším, že budeme môcť zahrať aj naše spoločné skladby z nášho albumu Final Definition v premiére naživo,“ teší sa na blížiace sa turné hudobník a producent Eugen Botoš.

Na ich spoločnom koncerte v Piešťanoch sa predstaví aj vychádzajúca hviezda súčasnej hudobnej scény Christinne.

Autorom myšlienky a organizátorom podujatia je producent Patrik Jedlička a česká agentúra Brothers Music Agency, ktorá RnB & Hip Hop Night vytvorila ako dlhodobý koncept. Pod týmto označením chce v pravidelných intervaloch realizovať koncerty v Čechách i na Slovensku so zaujímavými hosťami z celého sveta, ktorí na jednom pódiu v jediný večer spoja viacero rôznych žánrov.

Vstupenky na piešťanský koncert sú za zvýhodnenú cenu 8 eur k dispozícii v Elektrárni Piešťany. Môžete si ich rezervovať e-mailom na adrese produkcia@elektrarnapiestany.sk alebo telefonicky 0949 892 050.

(Reklamný článok)