Rezidenciu Beňovského vo Vrbovom dokončia v máji

V meste pod šikmou vežou napreduje výstavba troch bytových domov s novým námestím, ktoré vytvoria nový komunitný priestor. Rezidencia Beňovského poskytne príjemné bývanie neďaleko Piešťan.

Byty a obchodné prevádzky rastú vo Vrbovom medzi ulicami M. A. Beňovského a Komenského. Neďaleko sú školy, kostol, banka i potraviny. Všetko dôležité je dostupné peši a do Piešťan to autom trvá iba niekoľko minút.

V bytových domoch, ktoré vytvoria nové námestie, budú dvoj alebo trojizbové byty, niektoré s vlastnou predzáhradkou, ostatné s loggiami vhodnými na exteriérové stolovanie. Nechýbajú medzi nimi ani jednoizbové byty.

„Všetky byty staviame vo vysokom štandarde. Myslíme na kvalitné podlahové kúrenie s reguláciou v každej izbe i na akustické riešenie pomocou systému phorotherm akustik. Okná budú mať trojsklo a byty budú v energetickom certifikáte A1,“ hovorí Jakub Feranec z firmy Neoreal, ktorá je výhradným predajcom bytov a obchodných priestorov v Rezidencii Beňovského.

Výstavbu zabezpečuje spoločnosť Stavoprac, ktorá funguje od roku 1996 a za sebou má viacero realizácií v rôznych regiónoch Slovenska vrátane Piešťan a presadila sa aj vo Viedni.

Kvalitné architektonické riešenie celého projektu je zárukou vzdušnosti a maximálneho presvetlenia všetkých priestorov. Parkovacie miesta nájdu budúci obyvatelia Rezidencie Beňovského v podzemnej garáži. Prístup do nej bude z Komenského ulice.

Stavbári aktuálne pracujú na druhom nadzemnom podlaží. Ukončenie stavby a následná kolaudácia je naplánovaná na máj 2018.

Všetky informácie o dostupnosti a cenách jednotlivých bytov nájdete na web stránke http://benovskeho.sk.

(Reklamný článok)