Rezidencia Beňovského prechádza kolaudáciou, byty prispôsobujú majiteľom

V bytových domoch s útulným námestím uprostred zostáva už len pár voľných bytov. Noví majitelia sa môžu sťahovať už začiatkom októbra a využiť všetky výhody projektu, ktorý nedávno dokončili vo Vrbovom.

Jednou z najdôležitejších prednosti Rezidencie Beňovského sú nízke náklady na bývanie. Podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe, izolačné trojsklá a kvalitné materiály použité pri hrubej stavbe znižujú mesačné výdavky oproti starým bytom až o 40 %.

Ďalšou výhodou je predpríprava na inštaláciu fotovoltaických panelov. Majiteľom bytov v nebude nič brániť, aby využívali obnoviteľné zdroje energie a ešte viac tým znížili svoje výdavky na bývanie.

Ale pozor, z 29 bytov s modernými a vzdušnými dispozíciami je už veľká časť predaných. Možnosti ako šetriť na bývaní v príjemnej lokalite neďaleko Piešťan sa tak postupne míňajú.

Rezidencia Beňovského stojí medzi ulicami M. A. Beňovského a Komenského, odkiaľ je tiež prístup do podzemnej garáže.

Byty majú ideálne výmery, sú dvoj alebo trojizbové, niektoré s vlastnou terasou spojenou s predzáhradkou, ostatné s loggiami vhodnými na exteriérové stolovanie. Nechýbajú medzi nimi ani jednoizbové byty.

Neďaleko sa nachádza základná škola, gymnázium, banka, kostol, potraviny a ďalšie prevádzky. Vo Vrbovom je všetko dostupné za pár minút –  vrátane rozmanitých možností aktívneho trávenia voľného času.

Viac informácií nájdete na adrese benovskeho.sk.

(Reklamný článok)