Reštaurácia, jazzový klub, veľká záhrada a priestor pre stretávanie sa

Letná sezóna priniesla do reštaurácie La Musica množstvo nových skúseností a nápadov ako naše služby zlepšovať tak, aby hostia boli spokojní pri každej príležitosti.

Posledné letné dni ešte prevádzkujeme letnú záhradu a to aj ako v čase obedov, tak aj večerov, či hudobnej produkcie. Program na september a aktualizované denné menu je k dispozícii na webovej stránke La Musica.

Prichádza jeseň a letnú terasu nahradí reštaurácia. Pre rodinné, firemné, spoločenské či školské stretnutia poskytujeme aj priestor Klubovne. K dnešnému dňu sme pripravili už viac než 160 klubových stretnutí, rodinných stretnutí, krstín, pomaturitných stretávok, či firemných prezentácií. Doterajší návštevníci najviac ocenili úplné súkromie klubovne pre akýkoľvek druh podujatia. Dobrý servis a skvelá kuchyňa je samozrejmosťou. Príjemný interiér mestského domčeka, vo dvore v centre mesta, oslovil každého.

Pre každé vaše stretnutie vám „na kľúč“ vieme pripraviť prostredie, v ktorom sa vaši hostia budú cítiť príjemne. Pre posedenie pri krbe vám zabezpečíme všetko – od zostavenia menu až po realizáciu akýchkoľvek vašich požiadaviek. Klubovňu si môžete rezervovať, alebo sa informovať o termínoch na t.č. +421 903 133 462, alebo mailom martina.ondkova@la-musica.sk.

(Reklamný článok)