Pripravte Vaše dieťa na digitálnu budúcnosť

Program „Môj prvý kód“ je špecializovaný kurz programovania pre deti od 6 do 10 rokov. Počas kurzu získa Vaše dieťa prehľad v základných konceptoch programovania ako sú napríklad premenné, podmienky alebo cykly.

Výuka prebieha výhradne vo forme 1-na-1 (1 lektor – 1 žiak), čo zaručuje maximálnu pozornosť a venovanie sa študentovi. Výuka prebieha hravým spôsobom, vďaka čomu udržíme aj krátkodobú pozornosť dieťaťa. Takisto ponúkame možnosť použitia anglickej lokalizácie vývojového prostredia, vďaka čomu si študent rozšíri svoju zásobu anglických slovíčok.

V ponuke máme aj iné kurzy Moja prvá webstránka – HTML a CSS programovanie pre deti od 8-13 rokov a Adobe Photoshop pre deti, ktoré si chcú nadizajnovať vlastnú webstránku.

Zápis do kurzu programovania pre deti v Piešťanoch prebieha v týchto dňoch. Prvých študentov privítame už na budúci týždeň. Termín prihlásenia: od 3.9. – 14.9.2018.

Prihlásiť sa môžete na: tel. čísle 0903 547 120 alebo e-mailom info@itpn.sk. Viac informácií o krúžkoch získate na www.itpn.sk.

(Reklamný článok) Photo by Steve Halama on Unsplash