Pracovný trh ožíva, výrobca strešných systémov Inalfa hľadá zamestnancov

Operátori výroby môžu počítať s 13. platom, príplatkami za nadčasy aj bohatým sociálnym programom. Inalfa je medzinárodná firma pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Strešné systémy pre nákladné aj osobné automobily produkuje v priemyselnom parku v Krakovanoch.

Jediná automotive spoločnosť pôsobiaca v piešťanskom regióne avizuje navýšenie objemu výroby. Strešné systémy vyrobené v Krakovanoch dodáva od roku 2010 napríklad pre VW, Daimler, BMW. Už o rok naplno rozbehne ďalšiu linku pre automobilku Mercedes-Benz a aj preto aktuálne hľadá operátorov a operátorky výroby. Oživenie pracovného trhu v našom regióne prichádza po rok trvajúcom útlme spôsobenom pandémiou.

Inalfa má aktuálne 450 zamestnancov a nové pracovné miesta môže otvoriť vďaka navýšeniu objemu výroby na jednej zo svojich liniek. Ide o prácu na trvalý pracovný pomer, ale kvôli blížiacemu sa dovolenkovému obdobiu má Inalfa záujem aj o brigádnikov pracujúcich na dohodu.

 

Hrubá mzda zamestnancov s trvalým pracovným pomerom je od 949 eur do 1006 eur. Tvoria ju aj mesačné bonusy, príspevok na dopravu a príplatky za popoludňajšie zmeny a nočné zmeny aj nad rámec Zákonníka práce. K ďalším benefitom patrí zvýšenie mzdy po prvom roku, jej pravidelná valorizácia, ale aj 13. plat, kvartálne odmeny a odmeny za program zlepšovania sa. K bohatému sociálnemu programu zamestnancov tejto firmy patria rodinné akcie a športové aktivity zdarma v neďalekom športovom areáli. Samozrejmosťou je doprava firemným autobusom zdarma z Piešťan, Veľkých Kostolian, Nižnej, Chtelnice, Brunoviec, Hornej Stredy, Pobedimu, Bašoviec, Veľkého Orvišťa a z Ostrova.

Záujemcovia môžu posielať životopisy na emailovú adresu pmiklikova@ottoworkforce.sk alebo kontaktovať personalistku na tel. čísle 0948 250 665. Na základe toho budú pozvaní na výberové konanie, na ktorom im podrobnejšie predstavia spoločnosť Inalfa a jej projekty. Podrobnosti o voľných pozíciach na trvalý pracovný pomer aj o letných brigádach nájdete na portáli Profesia.

 

(Reklamný článok)