Pracovná príležitosť pre technika FWA, sietí a kamier

Piešťanská spoločnosť Lombard, ktorá sa venuje komplexnej správe IT, poskytovnaiu telekomunikačných služieb, ale aj prevádzkou cloudových riešení a vývojom vlastného software, hľadá samostatného technika FWA, sietí a kamier, ktorý sa ničoho nezľakne.

Budeš robiť všetko, čo súvisí hoc aj okrajovo s internetovými prípojkami, bezdrôtovou sieťou (zákazníci aj prístupové body), optikou, kamerami, počítačovými sieťami. Nebudeš sa nudiť a vysedávať na firme, to vie každý. Hráme inú ligu, takže Ty budeš každý deň v pohybe, budeš na našich prístupových bodoch, budeš na strechách, budeš pri ťahaní optiky, budeš pri budovaní serverovní. Budeš v prvej línii.

V lete sa budeš grilovať, v zime z teba bude Eskimák. Nebudeš len „montovať“, budeš v noci vstávať k prípadným poruchám počas tvojej pohotovosti (koľko ich bude záleží aj na tebe a tom, ako si spravíš svoju prácu), ráno ťa ale budeme každý pracovný deň čakať s úsmevom a pohodou Angličana na sekundu presne v práci.

Budeš to práve ty, kto bude mať tú silu niekomu pomôcť byť večer šťastný pri svojom Facebooku alebo pozeraní YouTube bez sekania a výpadkov, ak spravíš dobrú internetovú prípojku, navrhneš zlepšenie prístupového bodu. Budeš to práve ty, kto si za odmenu svoje dobré nápady bude môcť zrealizovať. Budeš to práve ty, na koho bude zákazník obracať svoju pozornosť a určite ťa počastuje adekvátnym komentárom ak si s kamoškou večer po fľaši šampanského nepozrú svoj inšpiratívny film pred tým ako budú chcieť ísť „spať“.

Budeš to ale rovnako práve ty, koho ten istý zákazník pochváli, keď mu namontuješ pekne a funkčne jeho kamery na to, aby si pozrel ako mu chodí sused trhať na záhradu jeho čerešne. Že je to všetko? Vôbec,… tam ešte len začíname, pre to, že potom príde zákazník, ktorý bude chcieť zrealizovať svoj projekt počítačovej siete, nad ktorým sedí s projektantom už rok a spomenie si, že to potrebuje stihnúť najlepšie do konca týždňa. Ty však budeš pán a ukážeš mu, že dva dni ti s tímom, ktorý s tebou príde v pohode stačia.

Tvoja práca bude extrémne dôležitá pre to, že práve Ty rozhodneš o tom, či bude zákazník spokojný s tým, čo u neho zrealizujeme. Ty budeš ten, kto zákazníkovi ukáže, či sme skutočne tí profíci, ktorých chcel najať.

Ten, kto tvrdo pracuje musí dokázať aj poriadne relaxovať. Momentálne nám to trochu kazí korona ale večierky, hokej a veľa iných zmysluplnejších alebo šialenejších aktivít nám rozhodne nie sú cudzie. Na to, aby si sa dostal do práce dostaneš auto, na to aby sme ťa mohli otravovať aj mimo prácu dostaneš služobný telefón. Keď si autom „potajme“ vybehneš na dovolenku alebo nákup, nikto to nebude riešiť, ak za víkend nepribudne nájazd odpovedajúci ceste okolo sveta, výmenou za tvoju tímovosť. Keď budeš potrebovať kúpiť počítač alebo kus Marsu, ktorý zrovna niektorý náš dodávateľ predáva, dostaneš to za super cenu a ako bonus k tomu dostaneš grátis internet aby si si mohol večer pozrieť film, ktorý ťa aj tak nebude baviť.

Ak budeš fakt dobrý, dokonca ťa odmeníme ešte viac, ako by sa ti páčilo, povýšime ťa a ako bonus k tomu dostaneš ešte viac povinností a zodpovednosti. Vraj sa to volá kariérny rast.

Podrobnosti o výberovom konaní a mzdových podmienkach: https://www.profesia.sk/praca/lombard/O4117667

(Reklamný článok)