Práca, relax, zážitky – pripravte firemné podujatie v piešťanských kúpeľoch

Klienti, zamestnanci a partneri menších i väčších obchodných spoločností sa v Piešťanoch môžu cítiť ako monarchovia. Kúpele majú totiž vyše storočnú tradíciu v organizovaní kongresov a stretnutí na najvyššej úrovní. Bohaté skúsenosti a individuálny prístup zaručujú spokojnosť aj tým najnáročnejším.

Dejiny kongresovej turistiky sa na Kúpeľnom ostrove začali písať v roku 1917, keď do Piešťan zavítali rakúsko-uhorský cisár Karol I., nemecký cisár Wilhelm II. a bulharský cár Ferdinand I. Coburg. Doprevádzaní zástupom poradcov v luxusnom prostredí kúpeľov koordinovali spoločný postup námorných síl v I. svetovej vojne.

Odvtedy piešťanské kúpele hostili medzinárodné stretnutia lekárov, spisovateľov, architektov a v nedávnej minulosti aj prezidentov krajín Vyšehradskej štvorky. Tento rok ich nasledovali predsedovia parlamentov a ministri obrany.

Organizátori kongresov oceňujú možnosť pripraviť podujatie presne na mieru. Kúpele im zaručujú individuálny prístup, stačí si len vybrať tú správnu kombináciu liečebných procedúr, ubytovacích služieb, historickej noblesy a moderných technológií. Kúpeľný ostrov je oázou zelene a prírodného bohatstva, kde účastníci malých i väčších stretnutí, ale aj firemných večierkov a teambuildingov nájdu všetko na jednom mieste. K dispozícii sú konferenčné priestory, reštaurácie, wellness, bazény s termálnou vodou, ale aj golfové ihrisko a množstvo voľnočasových aktivít v okolí – od cestnej a horskej cyklistiky až po možnosť prenajať si ľadovú plochu na zimnom štadióne.

Ponuke hotelov na Kúpeľnom ostrove kraľuje Thermia Palace – secesný skvost prepojený s liečebným domom Irma postaveným na prameňoch liečivej vody, ktorého srdcom je unikátny bahenný kúpeľ. Zážitok z pobytu v Piešťanoch znásobuje nedávno dokončený wellness a saunový svet. Jeho súčasťou sú nielen vnútorné bazény, ale aj vonkajší, ktorý sa pýši celoročnou prevádzkou. Pohľad na secesnú architektúru v prostredí historického parku si z príjemne teplej vody môžu klienti kúpeľov vďaka tomu vychutnávať na jeseň a aj v zime.

Luxus, ktorý si kedysi užívali monarchovia, je na dosah od plne vybaveného Kongresového centra pre 500 ľudí. Inteligentné technológie a tím so skúsenosťami s organizáciou medzištátnych rokovaní, sú zárukou spokojnosti. Kongresové centrum má kapacitu 500 miest a je priamo prepojené s hotelovým a liečebným komplexom kúpeľov. Samozrejmosťou sú aj priestory pre komornejšie rokovania alebo pracovné porady.

Piešťanské kúpele už dávno nevyhľadávajú iba klienti so zdravotnými ťažkosťami. V súčasnosti sú obľúbenou destináciou aktívnych ľudí, ktorí chcú skĺbiť relax s prácou a zážitkami. Stačí si zvoliť tú správnu kombináciu príjemného s užitočným.

(Reklamný článok)