Pohrajte sa s jedlom, poskladajte si pizzu

Milujete kombinácie, ktoré sa iným zdajú divné alebo len chcete občas experimentovať? Nová služba, jediná svojho druhu na Slovensku, dokonale uspokojí aj vaše najtajnejšie priania. Teda aspoň čo sa pizze týka.

Pizzu na želanie.sk poskytuje užívateľom voľnosť. Stačí pár klikov, žiadne pochybovačné otázky zamestnanca, ktorý prijíma objednávku. Môžete spojiť tuniaka s balkánskym syrom a kukuricou, nikto sa nebude čudovať. Pokojne pridajte aj ananás. V prostredí priateľskom pre užívateľov máte na vymýšľanie fantastických kombinácií voľnú ruku.

Potom stlačíte Vyhľadať ponuku, vyberiete si pizzériu, ktorá dokáže splniť vaše požiadavky, zaregistrujete sa a o chvíľu máte vysnívanú pizzu pred dverami. Výhodou registrácie je aj možnosť hodnotiť jednotlivé pizzérie.

Cieľom autorov tejto služby je do projektu Pizza na želanie.sk zapojiť všetky kvalitné pizzérie na Slovensku. V piešťanskom regióne zatiaľ drží krok s dobou iba Pizza La Stella, ale už čoskoro sa určite pripoja aj ďalšie. V Bratislave ich je pár dní po spustení projektu viac.

Urobte si Pizzu na želanie.sk už teraz a splňte svoje tajné priania.


Kontakt pre pizzérie, ktoré sa chcú pripojiť: obchod@pizzanazelanie.sk


pizza na zelanie celok

Text a foto: PR