Piešťany majú nové centrum funkčného tréningu

Športový koncept s názvom CrossGym Piešťany je v Piešťanoch známy už štyri roky. Ide o silovo – kondičný program, pri ktorom sa zvyšuje sila, kondícia a optimalizuje sa každá z desiatich oblastí fitnessu. Mnohí funkčný tréning poznajú pod názvom CrossFit a toto cvičenie sa u nás stáva čoraz populárnejším.

Zakladateľ a hlavný tréner Juraj Filus sa venuje funkčnému tréningu už viac než 7 rokov. Prvú prevádzku otvoril pred piatimi rokmi v garáži v priemyselnom areáli za letiskom. Mala 100 m2 a kapacitu asi desať ľudí.

Dnes je CrossGym Piešťany presťahovaný už tretíkrát na novú adresu za účelom skvalitnenia služieb zákazníkom. Nájdete ho na Sídlisko Adam Trajan (blízko predajne PT). Miestnosť na cvičenie sa zväčšila na niečo vyše 300 m2, čiže kapacita aj priestor pre cvičiacich narástol trojnásobne.

„Máme všakovakých klientov v rôznych vekových kategóriách a ako aj rôzne úrovne tréningu, stačí si len vybrať, stále naberáme nových členov,“ hovorí Juraj Filus, zakladateľ CrossGym Piešťany a dodáva: „Novinkou pre tento rok sú funkčné tréningy pre detičky od sedem do trinásť rokov, ktoré začínajú byť čoraz populárnejšie.“


(Reklamný článok)