14.05.2018 # 14:02 # 14:02

Nové byty vo Vrbovom sú skoro hotové, nazrite dnu

Už v júli sa môžu majitelia nových bytov sťahovať do Rezidencie Beňovského. Súbor troch budov s tromi podlažiami bytov je tesne pred kolaudáciou. Projekt ponúka moderné bývanie v príjemnom prostredí neďaleko Piešťan.

Nové byty s vysokým štandardom sú orientované do námestíčka, ktoré vzniklo uprostred útulného rezidenčného komplexu na Ulici M. A. Beňovského. Byty sú jedno-, dvoj- alebo trojizbové. Niektoré majú vlastnú predzáhradku, iné loggie vhodné na externé stolovanie.

Výhodou tejto lokality je jej dostupnosť aj existujúca občianska vybavenosť. Neďaleko sa nachádza základná škola, gymnázium, banka, kostol, potraviny a ďalšie prevádzky.

Parkovacie miesta nájdu budúci obyvatelia Rezidencie Beňovského v podzemnej garáži. Prístup do nej bude z Komenského ulice.

Z Vrbového je veľmi dobre dostupná diaľnica, ale aj cyklistické trasy, ktoré milovníkov aktívneho oddychu zavedú až na neďaleké kopanice.

Rezidencie Beňovského vďaka tomu ponúka jedinečnú kombináciu výhod bývania v meste s prednosťami, ktoré má vidiek.

Viac sa o Rezidencii Beňovského dozviete na web stránke projektu benovskeho.sk. Nazrieť do voľných bytov môžete hneď teraz prostredníctvom virtuálnej prehliadky:

(Reklamný článok)

X