Narodeniny Legovne oslávilo 200 detí

Od populárnej stavebnice sa niektorým nechcelo ani odísť- až taký úspech mala párty, ktorú pre deti z Piešťan a okolia pripravila Legovňa.

Na oslavu mohol prísť každý, bez ohľadu na vek. Najviac však Legovňa lákala rodičov s deťmi, aby spolu strávili popoludnie plné zábavy. „Niektoré rodiny nám priniesli darčeky, keďže to boli naše narodeniny – koláčiky, čokolády alebo tortu,“ hovorí Marek Kalinčík z Legovne. Obdarované však boli aj deti, ktoré na oslavu prišli. Dostali balóny i kindervajíčka a mohli si zaskákať v nafukovacom hrade.

Najväčším lákadlom však bolo Lego. Inštruované rodiny viedli lektori a s obľúbenou stavebnicou sa hrali deti i dospelí.

Pohrať sa s Legom môže prísť do Legovne každý – denne od 10.00 do 12.00 h a od 16.00 do 18.00 h. Lektori budú aj naďalej navštevovať školy a škôlky s kurzami Veľký inžinier a Malý konštruktér, ktoré hravou formou objasňujú zákony fyziky.

A Legovňa chystá aj novinku. Je ňou Lego Mindstorms – edukačná pomôcka, ktorá vznikla v spolupráci s Massachusetts Institute of Technology. Piešťany budú jedným z prvých miest na Slovensku, kde sa s ňou budú môcť deti stretnúť.

(Reklamný článok)