Malí konštruktéri nájdu uplatnenie v Legovni

Stavebnica, s ktorou vyrástlo už niekoľko generácií, stále neprestáva deti fascinovať. Ak máte doma malého konštruktéra, ktorého obľúbenou hračkou je Lego Duplo, môžete ho prihlásiť do kurzu pre najmenších.

Program Malý konštruktér je určený pre predškolákov, ktorí sú prirodzenými staviteľmi. Vďaka obľúbenej stavebnici Duplo sa zoznámia s rozmanitým svetom zvierat a rozprávkových hrdinov a nahliadnu napríklad aj pod morskú hladinu alebo do vesmíru. Prostredníctvom hry s Legom získajú veľa nových poznatkov, veľa sa naučia a všetko si sami postavia a vyskúšajú.

Skúsení lektori im všetky témy predstavia prostredníctvom rozprávok. Deti dostanú priestor na realizáciu svojich nápadov, precvičia si priestorové vnímanie a získajú základy matematických zručností. Nespornou výhodou hry s Legom v kolektíve je aj zlepšenie komunikačných schopností a spolupráce s ostatnými.

Program je určený pre deti od 3 do 5 rokov. Výučba bude prebiehať v Legovni na Winterovej ulici 4 jedenkrát týždenne 60 minút. Kurz trvá 10 vyučovacích hodín a jeho cena je 69 eur.

Viac informácií získate na telefónnom čísle 0915 778 198, e-mailom legovna@cmlanguages.sk alebo na web stránke cmlanguages.sk/sk/menu/lego-kurzy.

(Reklamný článok)