Na jar do nového – výstavba Rezidencie Beňovského napreduje

Už na jar budúceho roka sa môžu prví obyvatelia sťahovať do svojich nových bytov. Výstavba Rezidencie Beňovského vo Vrbovom ide podľa plánu. Onedlho bude dokončené podzemné podlažie.

Projekt ponúka komfortné bývanie neďaleko Piešťan. V meste pod šikmou vežou vyrastá trojica štvorpodlažných budov, ktoré vytvoria malé námestie so zeleňou a s drobnou architektúrou.

Nové byty a obchodné priestory budú stáť medzi ulicami M. A. Beňovského a Komenského, odkiaľ je navrhnutý aj prístup do podzemnej garáže. Dopravu na hlavnom ťahu mestom preto dokončenie tohto projektu nijako neovplyvní.

Byty majú ideálne výmery, sú dvoj alebo trojizbové, niektoré s vlastnou predzáhradkou, ostatné s loggiami vhodnými na exteriérové stolovanie. Nechýbajú medzi nimi ani garsónky.

Najrýchlejší záujemcovia získajú svoje byty výhodnejšie a ušetria aj pri kúpe parkovacieho miesta. Pre prvých desať z nich je cena jedného stojiska pre osobné vozidlo v podzemnej garáži iba 2 000 eur.

V uvádzacej akcii sa ceny bytových jednotiek pohybujú od 892 do 1 246 eur za štvorcový meter. Napríklad trojizbový byt na druhom podlaží s rozlohou 79,23 m2 aktuálne stojí 72 900 eur. Neskôr sa táto cena zvýši o necelých 8-tisíc eur.

Za Rezidenciou Beňovského stojí stavebná spoločnosť Stavoprac, ktorá úspešne funguje už od roku 1996. Má za sebou viacero realizácií v rôznych regiónoch Slovenska vrátane Piešťan a presadila sa aj vo Viedni.

Exkluzívnym predajcom je Neoreal. Na slovenskom realitnom trhu pôsobí už vyše desať rokov a obyvateľom nášho regiónu sú známe jeho polyfunkčné objekty v Trnave (Leonardo, Zelené átrium a Bottova).

(Reklamný článok)