28.03.2017 # 16:15 # 16:15

Marec – mesiac knihy, relaxu a dobrého jedla

Inzercia

Neďaleko Piešťan sa rozprestiera rozľahlé rekreačné stredisko, ktoré každému ponúka to najlepšie zo slovenských služieb wellnessu a odpočinku na medzinárodnej úrovni. Vydajte sa s nami za poznaním miesta, ktoré je medzi kúpeľnými velikánmi uznávanou destináciou relaxu v lone prírody.

Oddychový komplex zameraný na regeneráciu a uvoľnenie tela i mysle sa rozprestiera uprostred prírody Malých Karpát. Je to miesto, kde ste na dotyk spätý s prírodou. Miesto s najčistejším vzduchom. Oáza pokoja, pohybu a poznania – Malvázia.

Ak hľadáte miesto na oddych, budete tu nadmieru spokojní. Malvázia je ideálne miesto nie len na šport, ale aj na wellness. Nechajte sa unášať prúdom morskej vody v priestrannom bazéne. Uvoľnite sa v perličkovom kúpeli a vírivke v jednom. Zregenerujte svoje telo v saunách rôznych druhov. Je tu toľko možností na výber, ako vaše telo nabiť zdravou a čistou energiou. Zverte sa do rúk skúseným masérom a špecialistom. Vyberte si z niekoľkých typov masáží, ktoré zaručene uvoľnia aj ten najstuhnutejší sval. Iba po pobyte strávenom v Malvázii sa budete cítiť ako znovuzrodení.

 

Výnimočnosť tohto relaxačného komplexu sa skrýva aj v srdci reštaurácie Malvázia. Počas harmonicky stráveného pobytu vaše nohy nejeden raz zavítajú do kuchyne špičkového šéfkuchára. Preto nejeden hosť odtiaľto odchádza s obrovským gastronomickým zážitkom. Ochutnajte špeciality stredoeurópskej kuchyne. Počas krásnych slnečných dní tu ponúkajú piknik priamo v parku. Milovníci vín si tu taktiež prídu na svoje. Nachádza sa tu vínna pivnica, v ktorej je k dispozícii vyše 200 druhov vín. Tomu sa hovorí degustácia so štýlom a na vysokej úrovni.

Počas vášho pobytu budete mať možnosť nahliadnuť do všetkých kútov tohto rozľahlého areálu. Objavíte tak v sebe to zvedavé dieťa, ktoré v každom z nás tkvie. Nechajte sa rozmaznávať. Vyskúšajte všetko, čo vám hotel ponúka. Poprechádzajte sa po parku plnom zelene. Nadýchajte sa prírody, ktorá vám v meste tak chýba. Doprajte svojmu telu pohyb popri všetkým tým wellness aktivitám. Zahrajte si tenis, futbal, kolky alebo bedminton. Ak ste zapálení cyklisti, počas dňa sa môžete vybrať na prieskum okolia Malvázie po cyklotrase. Je skutočne veľa aktivít, ktoré môžete počas vášho pobytu vyskúšať. Záleží len nakoľko dobrodružná povaha ste. Keďže sa tu v blízkosti nachádzajú rašeliniskové jazerá, len ťažko odoláte člnkovaniu alebo prechádzke popri brehu.

Keď sa rozhodnete pre relaxačný wellness pobyt, určite si väčšina k batožine pribalí aspoň jednu knihu. Počas dovolenky si vždy každý rád niečo prečíta. Či už je to na ležadle pri bazéne, v parku na deke počas pikniku alebo vo vašej krásnej izbe, ktorá vám poskytuje zaručený komfort a súkromie.
Malvázia pôsobí ako ideálne miesto ležiace len kúsok na západ od Piešťan. Ak neveríte vlastným očiam a ušiam o jej kvalitách, nezostáva vám nič iné, ako sa prísť osobne presvedčiť. Prežite aj vy čas strávený vo wellness a hoteli uprostred slovenskej prírody.

(Reklamný článok)

X