Letné kempy v Legovni budú v znamení olympiády

Stavebnica LEGO, angličtina a množstvo športových aktivít. To je stručná charakteristika detských táborov, ktoré počas letných prázdnin organizuje jazyková škola CM Languages. Tento rok sa budú niesť v znamení olympionizmu.

Účastníci Olympijských kempov s kockami LEGO spoznajú myšlienky zakladateľa moderných Olympijských hier Pierra de Coubertina a budú sa pritom hlavne dobre zabávať. Jazyková škola CM Languages tento rok pripravila tábory, počas ktorých sa deti naučia základy golfu a baseballu, zahrajú si badminton a navštívia fitness centrum.

Okrem toho sa budú hrať s populárnou stavebnicou LEGO. Na základe metodiky Brick By Brick porozumejú niektorým zákonom fyziky a to prostredníctvom vlastných výtvorov – od jednoduchých dopravných prostriedkov až po robotov.

Starostlivosť o deti bude zabezpečená počas celého pracovného týždňa od 8.00 do 16.00 h. Účastníci budú v nepretržitom kontakte s anglickým jazykom, budú mať k dispozícii športové potreby, zabezpečený pitný režim, malé občerstvenie počas dňa aj obed podľa denného menu v Kursalone. Všetko čo sa naučili a spoznali ukážu rodičom na záverečnom barbeque.

Cena Olympijských kempov s kockami LEGO je 120 eur. Rodičia môžu svoje deti prihlásiť prostredníctvom internetového formulára na web stránke Legovne. Pozor, počet miest je obmedzený.

(Reklamný článok)